تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن کنجد فدک

از شعارهای ساختارشکنانه تا میدان داری آمد نیوز و دولت بهار؛

همه اتفاقاتی که در تظاهرات مشهد رخ داد!

همزمان با سفر معاون اول رییس جمهوری به مشهد عده ای از شهروندان مشهدی با تجمع در یکی از میادین شهر علیه دولت و نظام شعار دادند و به اموال عمومی خسارت وارد آوردند.

به گزارش خبرگزاری برنا استان خراسان رضوی؛ از چند روز پیش و پس از قطعی شدن سفر معاون اول رییس جمهوری به خراسان، در برخی کانال های تلگرامی خراسان عده ای با بهانه مالباختگان پروژه پدیده شاندیز از مردم برای تجمع دعوت کردند.

ظهر امروز جمعیتی بالغ بر ۵۰۰ نفر در میدان شهدا مشهد تجمع کردند و شعارهایی علیه رییس جمهور و دولت سر دادند. این شعارها رفته رفته تند تر شد و در ادامه شعارهای تند ساختارشکنانه شروع شد. نیروهای انتظامی در ساعات اولیه تجمع با تجمع کنندگان مدارا می کردند و مانع ایجاد آشوب در شهر می شدند اما رفته رفته تجمع کنندگان فضا را تند کردند و به اتش زدن سطل زباله و سردادن شعارهایی علیه نظام پرداختند. با رادیکال شدن فضا نیروهای انتطامی وارد عمل شدند و جمعیت را متفرق کردند.

لازم به دکر است در چند روز گذشته در مناطق جنوب شهر مشهد شب نامه هایی علیه دولت و رییس جمهور پخش شده بود و برخی کانال های تلگرامی مردم را دعوت به آشوب می کردند. از اولین ساعات امروز هم کانال های آمد نیوز و دولت بهار با پوشش لحظه ای این اغتشاشات تلاش می کردند وسعت آن را افزایش دهند که البته با بی توجهی مردم این پروژه ناکام ماند.

نظرات شما
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
روغن کنجد فدک