تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن کنجد فدک

صالحیه: باید به ضیایی و کولاکوویچ فرصت داد/ اسپانسری که معروف معرفی کرد، نخبه‌های علمی هستند

پیشکسوت والیبال ایران گفت: باید صبر و تحمل کرد و دید تغییراتی که رئیس جدید فدراسیون والیبال اعمال کرده تا چه حد جواب خواهد داد.

صالحیه: باید به ضیایی و کولاکوویچ فرصت داد/ اسپانسری که معروف معرفی کرد، نخبه‌های علمی هستند

مسعود صالحیه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد شرایط فدراسیون والیبال در دوران ریاست احمد ضیایی اظهار داشت: رئیس جدید فدراسیون برای عملیاتی شدن تفکراتش نیاز به زمان دارد. او در حال حاضر، تغییراتی در کادر فدراسیون ایجاد کرده و در حال رایزنی برای تغییر در سایر پست‌هاست. باید صبر و تحمل کرد و دید تغییراتی که او اعمال کرده تا چه حد جواب خواهد داد.

ملی‌پوش پیشین والیبال ایران در مورد بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی توسط ایگور کولاکوویچ گفت: هر مربی با توجه به سلیقه، اهداف و تفکراتی که دارد، بازیکنان مد نظر خود را به تیم ملی دعوت می‌کند. کولاکوویچ هم جوانان زیادی را به اردو دعوت کرده ولی سابقه کاری او در تیم ملی صربستان نشان می‌دهد که در جوانگرایی تخصص دارد. در مورد کولاکوویچ هم باید منتظر بود و دید که در مسابقات پیش رو چه نتایجی می‌گیرد. نظر شخصی من استفاده مساوی از بازیکنان جوان و باتجربه در کنار هم است.

صالحیه درباره جلسه روز گذشته هیئت رئیسه فدراسیون والیبال تصریح کرد: جلسه به صورت رسمی برگزار نشد و بیشتر در حکم معارفه بود. در زمان داورزنی هم افرادی با گرایش ورزشی، اقتصادی و سیاسی در هیئت رئیسه حاضر بودند.

او ادامه داد: در جلسه هیئت رئیسه، صحبت‌هایی از اسپانسر جدید به میان آمد ولی مقرر شد جمع بندی در مورد حامیان مالی جدید به زمانی پس از مشورت با افراد مرتبط با مسائل اقتصادی موکول شود. باید بررسی شود که کدام حامی مالی برای فدراسیون، کارآیی بیشتری دارد.

پیشکسوت والیبال ایران گفت: اسپانسری که توسط سعید معروف، کاپیتان تیم ملی به فدراسیون معرفی شد، سابقه همکاری با فدراسیون فوتبال را دارد و تعدادی از نخبه‌های علمی کشور هستند. من اولین بار بود که آنها را می‌دیدم. صحبت‌های اولیه بین دو طرف انجام شد ولی تصمیم نهایی را هیئت رئیسه خواهد گرفت.

نظرات شما
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
روغن کنجد فدک