تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن کنجد فدک

آیا سعید مرتضوی به کربلا فرار کرده است؟!

روزنامه شرق در گزارشی به موضوع محل اختفای سعید مرتضوی دادستان سابق تهران پرداخت. در روزهای اخیر خبرهای غیر موثقی از حضور او در کربلا و عدم بازگشت منتشر شده است.

به گزارش نامه نیوز در بخشی از این گزارش آمده‌است:«دو روز پیش نیز کانال‌های محلی، خبر از اقامت «مرتضوی به همراه همسر، مادر و دو فرزندش در رحیم‌آباد شهرستان رودسر املش» آن هم در «ویلای یکی از قضات رودسری قوه قضائیه» دادند. این خبرگزاری در ادامه مدعی شد که دو نماینده مجلس نیز با او در گیلان دیدار کرده‌اند؛ «آقای عباسی و لاهوتی». البته مهرداد لاهوتی به این خبر واکنش نشان داد و گفت: «من هیچ دیداری با سعید مرتضوی نداشتم و یک‌سری منابع ضد انقلابی گیلان که در خارج از کشور فعالیت دارند، این چرت‌و‌پرت‌ها را می‌نویسند. گروه خونی من با سعید مرتضوی نمی‌خواند و پنج ‌سال است که رنگ ایشان را ندیده‌ام و اگر ایشان را ببینم، مسیرم را عوض خواهم کرد».

آخرین خبر غیر‌موثق درباره مرتضوی، از خروج او از کشور خبر می‌دهد. سایت جمهوریت نوشت: «سعید مرتضوی، چند روز قبل، مجددا به عراق رفته و اکنون در کربلاست. باید منتظر ماند و دید در روزهای بارانی پایانی فروردین سعید مرتضوی آفتابی خواهد شد یا خیر؟».

نظرات شما
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
روغن کنجد فدک