تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
کنجدسرا

جذاب‌ترین دختران میلیاردر جهان

پولدار شدن آرزوی اکثر آدم هاست. برخی از افراد در سن بالا به ثروت می رسند، در حالی که برخی دیگر در همان جوانی به هر آنچه که می خواهند دست می یابند. نه تنها آقایان، بلکه خانم های بسیاری نیز نام خود را در اوج جوانی و زیبایی به عنوان ثروتمندترین زنان جهان، ثبت کرده اند.

برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: پولدار شدن آرزوی اکثر آدم هاست. برخی از افراد در سن بالا به ثروت می رسند، در حالی که برخی دیگر در همان جوانی به هر آنچه که می خواهند دست می یابند. نه تنها آقایان، بلکه خانم های بسیاری نیز نام خود را در اوج جوانی و زیبایی به عنوان ثروتمندترین زنان جهان، ثبت کرده اند. اگر دوست دارید که با جوان ترین و در عین حال ثروتمندترین زنان جهان آشنا شوید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

تامارا اکلستون

زنان میلیاردر و جذاب جهان را بشناسید

تامارا اکلستون، متولد 1985، مدل، شخصیت اجتماعی، مجری تلویزیون و دختر میلیاردر بریتانیایی است. او در سن 33 سالگی، هر آنچه می خواسته را به دست آورده است: شهرت، ثروت و خانواده... او با جی روتلند ازدواج کرده و صاحب یک دختر است. او بخش اعظمی از سرمایه اش را از ارثی که به ارزش 3.4 بیلیون دلار به او و خواهرش رسیده، به دست آورده است. 


آدریانا لیما 

زنان میلیاردر و جذاب جهان را بشناسید

آدریانا لیما، مدل برزیلی زاده 1981، به عنوان یکی از زیباترین مانکن‌ های ویکتوریا سکرت و یکی از معروفترین مدل ‌های لوازم آرایش شناخته می ‌شود. آدریانا در سن 15 سالگی در رقابت‌ های «سوپر مدل برزیل» مکان اول را به خود اختصاص داد و سال بعد در رقابت‌ های «سوپر مدل جهان» مقام دوم را کسب کرد. از او در حال حاضر به عنوان گران ترین مدل ویکتوریا سیکرت نام می برند. ارزش خالص او را چیزی حدود 10.5 میلیون دلار تخمین زده اند.


جی جی حدید

زنان میلیاردر و جذاب جهان را بشناسید

جی جی حدید در حال حاضر در دنیای مد و فشن حرف اول را می زند. حتما عکس او را روی صفحه اول مجلات معتبری چون « Vogue»، « Elle»، «Harper's Bazaar» یا تبلیغات برندهای مختلف دیده اید. در سن 23 سالگی، جی جی یکی از محبوب ترین مدل هاست که برندها برای همکاری با او سر و دست می شکانند. او از سن 2 سالگی کار مادلینگ را آغاز کرد و با موفقیت هایی که به دست آورد، ارزش خالص دارایی خود را به 13 میلیون دلار رساند.


کریسی تیگن

زنان میلیاردر و جذاب جهان را بشناسید

کریسی تیگن زاده 1985 مدل آمریکایی است که کار مادلینگ را از دوران نوجوانی آغاز کرد. او در سال 2013 با جان لجند ازدواج کرد. آنها روی صحنه فیلمبرداری برای موزیک ویدئوی «استریو» که یکی از آهنگ‌های لجند در سال 2007 بود با هم آشنا شدند و پس از 4 سال دوستی، با هم ازدواج کردند. آنها اکنون صاحب 2 فرزند هستند. ارزش خالص دارایی تیگن حدود 10 میلیون دلار تخمین زده شده است.


ژیزل بوندشن

زنان میلیاردر و جذاب جهان را بشناسید

ژیزل بوندشن، زاده 1980، مانکن برزیلی ست که طبق گزارش نشریه فوربز پردرآمدترین مانکن جهان و  به شمار می رود. این ستاره 38 ساله، برای به دست آوردن شهرت و ثروت، تلاش های زیادی کرد. گفته می شود که ارزش خالص دارایی او به حدود 360 میلیون دلار می رسد.


کندال جنر

زنان میلیاردر و جذاب جهان را بشناسید

کندال 22 ساله، یکی از اعضای خانواده مشهور کارداشیان/جنرهاست. او برای اولین بار در سریال تلویزیونی واقع نمای «پا به ‌پای خانواده کارداشیان» ظاهر شد و از آن پس کار مادلینگ را به طور حرفه ای آغاز کرد. او در حال حاضر یکی از پردرآمدترین مدل های صنعت مد و فشن به شما می رود. ارزش خالص او 18 میلیون دلار تخمین زده شده است.


پرنا کی

زنان میلیاردر و جذاب جهان را بشناسید

پرنا کی در سال 2014 لقب جوان ترین بیلیونر سال را از آن خود کرد. برنا 28 ساله اهل چین و یک تاجر است که حدود 1.3 بیلیون دلار از سرمایه پدری اش را به ارث برده. علاوه بر آن، 85% از شرکت پدرش به او تعلق دارد. جدا از ثروتی که از پدرش برای او به ارث رسیده، او خودش دختر باهوشی ست که در رشته اقتصاد از دانشگاه لندن فارغ التحصیل شده است.


سرا سابانجی

زنان میلیاردر و جذاب جهان را بشناسید

خانواده سابانجی، خانواده اهل ترکیه فعال در تجارت و کار آفرینی می ‌باشند که در حال حاضر پس از خانواده کوچ، به ‌عنوان دومین خانواده ثروتمند ترک، شناخته می‌ شوند. با این حال، سرا سابانچی 42 ساله، دست از تلاش برنداشت و خودش نیز برای رسیدن به موفقیت تلاش کرد. او در رشته اقتصاد از دانشگاه بیلگی ترکیه فارغ التحصیل شد و پس از آن کار خود را به صورت حرفه ای آغاز کرد. ارزش خالص دارایی او 1.3 میلیون دلار محاسبه شده است.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر