تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

طلایی‌پوشان آماده سفر به ترکیه می‌شوند؛

سپاهان به مصاف قهرمان دسته یک ترکیه می‌رود

مدیررسانه ای تیم فوتبال سپاهان می گوید که طلایی پوشان روز شنبه تهران را به مقصد ترکیه برای برپایی اردویی چند روزه در کمپ پندیک ترک می کنند.

سیامک قلیچ خانی مدیر رسانه ای تیم فوتبال سپاهان که با حضور امیرقلعه نویی این سمت را عهده دار شده در گفتگو با "ورزش سه" در خصوص شرایط تیم فوتبال سپاهان و برنامه این تیم پیش از آغاز لیگ هجدهم و پس از پایان مرحله سوم اردوی این تیم در اصفهان، توضیح داد: ما فردا بعد از ظهر (جمعه) با اتوبوس به سمت تهران حرکت می کنیم و شب را در هتل پنج ستاره نووتل سپری می کنیم تا ساعت 6:30 دقیقه صبح به سمت استانبول حرکت کنیم.


قلیچ خانی در پاسخ به این سوال که آیا دیدار دوستانه ای در ترکیه در نظر گرفته شده یا خیر، بیان کرد: بله. در این اردو دو بازی دوستانه در نظر گرفته شده است. بازی اول ما روز یکشنبه مقابل ارزروم اسپور برگزار می شود که قهرمان دسته یک مسابقات لیگ ترکیه شده؛ بازی هم در کمپ اختصاصی باشگاه فنرباغچه برگزار می شود. روز چهارشنبه هم دومین مسابقه ما برگزار می شود که مقابل تیم فاس رباط از مراکش خواهد بود.

گفتنی است تیم فوتبال سپاهان تمرینات خود را زودتر از سایر رقبا از 26 خردادماه آغاز کرد و سپس به مدت یک هفته عازم کرج شد و دو بازی دوستانه نیز پشت سر گذاشت. آنها پس از بازگشت به اصفهان و انجام یک بازی دوستانه برابر امیدهای باشگاه به استانبول می روند تا مرحله نهایی آماده سازی خود را در خارج از کشور سپری کنند.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر