تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

تغییرات سوبارو لگاسی و اوت‌بک مدل ۲۰۱۹

سوبارو جزئیات مربوط به قیمت‌گذاری محصولات لگاسی و اوت بک مدل ۲۰۱۹ را پیش از عرضه در چند هفته آینده اعلام کرد.

تغییرات سوبارو لگاسی و اوت‌بک مدل 2019

سوبارو جزئیات مربوط به قیمت‌گذاری محصولات لگاسی و اوت بک مدل 2019 را پیش از عرضه در چند هفته آینده اعلام کرد.


قیمت لگاسی از 22545 دلار آغاز می‌شود که افزایش ناچیز 350 دلاری نسبت به مدل سال قبل را نشان می‌دهد. علیرغم این افزایش قیمت، لگاسی 2019 به‌صورت استاندارد با تجهیزات اضافه‌ای همچون سیستم کمک‌راننده Eyesight شامل کروز کنترل تطبیقی، ترمز پیش از برخورد و مدیریت پدال گاز به همراه هشدار خروج خودرو از خط و دستیار حفظ خودرو بین خطوط عرضه می‌شود.


مدل پایه لگاسی جدای از سیستم‌های کمک‌راننده دارای سیستم اطلاعات سرگرمی استارلینک جدیدی است که دارای صفحه‌نمایش 6.5 اینچی و CD پلیر می‌باشد. از دیگر ویژگی‌های این خودرو می‌توان به پیشرانه 4 سیلندر 2.5 لیتری بوکسوری با قدرت 175 اسب بخار و گشتاور 235 نیوتون متر اشاره کرد.


مدل فول تر لگاسی 2.5i پریمیوم قیمت 24695 دلاری داشته و از تجهیزات بیشتری همچون صندلی برقی راننده با تنظیم در 10 جهت، غربیلک فرمان چرمی و سیستم تهویه مطبوع خودکار دو ناحیه‌ای سود می‌برد. این مدل همچنین دارای صفحه‌نمایش 8 اینچی، صندلی‌های جلوی گرم شونده و رینگ‌های 17 اینچی آلیاژی برخوردار است.


یک پله بالاتر لگاسی 2.5i اسپورت با قیمت 26795 دلاری قرار دارد که از جمله ویژگی‌های آن می‌توان به جلوپنجره متفاوت، عناصر همرنگ بدنه بیشتر و رینگ‌های بزرگ‌تر 18 اینچی اشاره کرد. این خودرو از مه شکن‌های LED، تریم فیبر کربنی و صندلی‌های پارچه‌ای دو رنگ با دوخت‌های آبی‌رنگ متضاد برخوردار می‌باشد. اگرچه این خودرو اکثراً از همان تجهیزات مدل قبلی برخوردار بوده اما هشدار ترافیک پشتی و تشخیص نقاط کور به همراه دستیار تغییر لاین حرکتی نیز در آن دیده می‌شوند.


خریدارانی که به دنبال نسخه‌ای لوکس‌تر هستند می‌توانند مدل لیمیتد با قیمت پایه 29245 دلار را بخرند که از تجهیزات مناسبی همچون صندلی‌های چرمی، صندلی سرنشین برقی و صندلی‌های عقب گرم شونده سود می‌برد.


نهایتاً به مدل لگاسی 3.6R لیمیتد می‌رسیم که قیمت 31545 دلاری داشته و اکثر مشخصات آن با مدل لیمیتد 2.5i یکسان است اما از پیشرانه بزرگ‌تر 6 سیلندر 3.6 لیتری با قدرت 156 اسب بخار و گشتاور 334 نیوتون متر استفاده می‌کند.


دومین مدل اصلاح شده در سال 2019 سوبارو اوت بک است که تریم های مشابهی با لگاسی داشته و قیمت آن از 26345 دلار آغاز می‌شود. البته این خودرو تریم لوکس‌تر تورینگ را نیز دارد که بر پایه نسخه لیمیتد ساخته شده و از جلوپنجره کرومی تیره، عناصر نقره‌ای و رینگ‌های 18 اینچی متفاوت سود می‌برد. مدل پرچم‌دار اوت بک همچنین دارای کابین چرمی قهوه‌ای با تریم چوب و سیستم صوتی هارمن کاردون با 12 بلندگو می‌باشد.

سوبارو اوت‌بک


جدای از تغییرات یاد شده، لگاسی و اوت بک 2019 به‌صورت استاندارد از صفحه‌نمایش 5 اینچی بین پشت آمپرها سود می‌برند. این خودروها همچنین دارای کنسول مرکزی بازنگری شده با پورت‌های USB می‌باشند. نسخه‌های فول تر شامل پریمیوم و لیمیتد همچنین دارای آینه وسط با تیره شوندگی خودکار و ارتباطات هوم لینک هستند.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر