تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
کنجدسرا

رمزگشایی از جمجمه انسانی که در جردن کشف شد

تحقیقات برای رمزگشایی از استخوان و جمجمه انسانی که در یک ملک تجاری ـ مسکونی در جردن کشف شد، ادامه دارد.

رمزگشایی از جمجمه انسانی که در جردن کشف شد

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا؛ مدتی قبل مأموران پلیس در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند مقداری استخوان و جمجمه در حیاط یک خانه تجاری ـ مسکونی در جردن کشف شده است.

با اعلام این خبر محسن مدیرروستا؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت به همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی و کارشناسان پزشکی قانونی در محل اعلام خبر حاضر شدند.

بررسی اولیه نشان داد مِلکی که استخوان و جمجمه انسانی در آن کشف شده، ملکی تجاری ـ مسکونی و در اختیار فردی بوده که به علت بدهی بانک، مصادره شده و بانک پس از مزایده آن را در اختیار شخص دیگری قرار گرفته بود.

مالک نیز پس از دراختیار قرار گرفتن ملک، اقدام به بازسازی قسمتهایی از آن کرده و کارگران در حیاط آن مشغول بازسازی باغچه و خاکبرداری آن شده بودند که یکی از کارگران حین کار با مقداری استخوان و جمجه مواجه شده و پلیس در جریان قرار گرفته بود.

تحقیقات بیشتر نشان داد چند سال قبل در آنجا یک کارگر افغانستانی حین کار از ارتفاع سقوط کرده و پس از آن ناپدید شده بود به همین خاطر کارآگاهان این احتمال را دادند که استخوانها مربوط به وی بوده باشد اما پس از بررسی بیشتر مشخص شد این کارگر پس از این حادثه بهبود یافته و مدتی قبل به کشورش بازگشته است.

در نهایت استخوانهای مکشوفه برای بررسی بیشتر، تعیین جنسیت، علت مرگ و ... با دستور محسن مدیرروستا؛ بازپرس امور جنایی تهران به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات درباره رمزگشایی این پرونده ادامه دارد.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر