تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
کنجدسرا

ممنوعیت انتصاب مدیران دوتابعیتی رد شد

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: طرح ممنوعیت انتخاب یا انتصاب مقامات و مدیران دارای تابعیت مضاعف و مرتبط با کشورهای خارجی به تصویب کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نرسید.

به گزارش ایلنا، علی نجفی خوشرودی در توضیح نشست امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: در نشست مذکور پس از تبادل اخبار و تحولات، بررسی یک لایحه و دو طرح در دستورکار قرار گرفت.

وی ادامه داد: طرح ممنوعیت انتخاب یا انتصاب مقامات و مدیران دارای تابعیت مضاعف و مرتبط با کشورهای خارجی به تصویب کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نرسید و توصیه شد با طرح‌‌‌ها و لوایح دیگری که در سایر کمیسیون‌‌‌ها دنبال می‌‌‌شود، تجمیع و یک قانون کامل تهیه و تصویب شود.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی افزود: در این جلسه لایحه عضویت سازمان فضایی ایران در فدراسیون بین‌‌‌‌المللی فضانوردی به تصویب اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی رسید.

نجفی خوشرودی اضافه کرد: همچنین در این نشست طرح راه‌‌‌اندازی و استفاده از پیام‌‌رسان‌‌‌های مالی و انعقاد پیمان‌‌‌های پولی دوجانبه و چندجانبه در تجارت خارجی و طرح ممنوعیت انتخاب یا انتصاب مقامات و مدیران دارای تابعیت مضاعف و مرتبط با کشورهای خارجی به تصویب نرسید و توصیه شد با طرح‌‌‌ها و لوایح دیگری که در کمیسیون‌‌های دیگر مجلس دنبال می‌‌‌شود، تجمیع و یک قانون کامل تهیه و تصویب شود.

وی یادآور شد: در ادامه این نشست، مسئولان ستاد کل نیروهای مسلح گزارشی از اقدامات مهارت آموزشی سربازان وظیفه ارائه کردند.

 
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر