تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
کنجدسرا

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی؛ موسی‌نژاد: با زحمات کادر فنی توانستم قهرمان دو دوره پارالمپیک را شکست بدهم

احسان موسی‌نژاد دارنده مدال طلای وزن ۱۰۰- کیلوگرم کشورمان در جودوی نابینایان گفت: رقابت فینال مقابل قهرمان دو دوره پارالمپیک ریو و لندن بسیار دشوار بود و با زحمات کادرفنی توانستم او را شکست بدهم.

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی؛ موسی‌نژاد: با زحمات کادر فنی توانستم قهرمان دو دوره پارالمپیک را شکست بدهم

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از اندونزی، احسان موسی‌نژاد پس از پیروزی مقابل حریفی از کره جنوبی گفت: رقیب من در دیدار نهایی بسیار سرسخت بود. او قهرمانی پارالمپیک 2016 ریو و 2012 لندن را در کارنامه خود دارد و تجربه بالایی هم داشت. اما ما یک سال است که داریم تمرین می‌کنیم و با زحمات فراوان سرمربی و مربی عزیزم تمام نقاط ضعف و قوت حریفان را درآوردیم. همین زحمات است که باعث شده من بتوانم قهرمان دو دوره پارالمپیک را شکست دهم. من تنها 2 سال است وارد رشته جودو شده‌ام، اما حریفم تجربه بسیار بالایی داشت و هر چه به آخر دیدار نزدیک شدیم، بدنش رو به تحلیل رفت و من توانستم در تایم طلایی آن هم با اخطار او را شکست دهم.

وی بیان کرد: جا دارد از کادرفنی تیم آقای حاج یوسف‌زاده و معابی بسیار تشکر کنم که آنها از نظر فنی، یک دنیا هستند. همچنین از آقای خسروی وفا رئیس کمیته پارالمپیک و آقای مظلومی رئیس فدراسیون نابینایان تشکر می‌کنم که اردوهای تمرینی و هتل‌های بسیار خوبی را در این مدت برای ما فراهم کردند. 

جودوکار دسته منهای 100 کیلوگرم کشورمان اظهار داشت: تنها کمبود ما برگزاری اردوهای برون‌مرزی و انجام کمپ‌های مشترک است. ما باید در اردوهای بین‌المللی حضور پیدا کنیم و بدنمان به تن حریفان قدرتمند دنیا بخورد تا به تجربه‌ مان افزوده شود. 

موسی‌نژاد در پایان با اشاره به برگزاری مسابقات جهانی که کمتر از یک ماه دیگر در کشور پرتغال برگزار می‌شود گفت: از همین حالا باید خود را برای آن رقابت‌ها آماده کنیم تا بتوانیم در مسابقات جهانی هم خوش بدرخشیم.

 

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر