تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
کنجدسرا

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی؛ هاجر صفرزاده: دیگر در ۱۰۰ متر مسابقه نمی‌دهم/ برنز گرفتم، اما از عملکردم راضی نیستم

هاجر صفرزاده دارنده مدال برنز دوی ۱۰۰ متر در بازی های پاراآسیایی گفت: از عملکردم در این مسابقات راضی نیستم و به نظرم بهتر از این هم می‌شد نتیجه بگیرم.

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی؛ هاجر صفرزاده: دیگر در 100 متر مسابقه نمی‌دهم/ برنز گرفتم، اما از عملکردم راضی نیستم

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از اندونزی، هاجر صفرزاده دونده 100 متر ایران در سومین دوره بازی‌های پاراآسیایی گفت: مسابقات برایم خیلی سخت شد، چون ماده تخصصی من نبود اما با صلاحدید مربیان در مسابقات 100 متر شرکت کردم.

وی با بیان اینکه از عملکردش راضی نیست، ادامه داد: رشته تخصصی‌ام نبود، اما با این‌حال از خودم بیش از اینها توقع داشتم و این مدال برنز هرگز راضی‌ام نکرد، اما تجربه خوبی بود.

صفرزاده در پاسخ به این سوال که آیا به حضور در این ماده فکر می کند یا نه؟ گفت: نه ترجیح می‌دهم که دیگر به حضور در این ماده فکر نکنم. همین یک تجربه برای من کافی است.

وی درباره عملکرد کلی‌اش در دوی 400 متر و 100 متر این دوره از بازی‌های پاراآسیایی ادامه داد: به نظرم عملکردم خیلی راضی کننده نبود و باید برای آینده با برنامه ریزی بهتر و قدرت بیشتری وارد مسابقات شوم.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر