تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

شرایط فروش جدید ایران خودرو اعلام شد

گروه صنعتی ایران خودرو، روز یکشنبه مورخ ۲۹ مهر ۱۳۹۷، هشت محصول خود را برای تحویل از دی ۱۳۹۸ تا فروردین ۱۳۹۹ پیش فروش می کند. این طرح فروش ایران خودرو در قالب مشارکت در تولید خواهد بود.

شرایط فروش جدید ایران خودرو اعلام شد

به گزارش اقتصادآنلاین، طبق اطلاع رسانی گروه صنعتی ایران خودرو، پیش فروش 8 محصول این شرکت از ساعت 10 صبح شنبه آغاز می شود. وانت آریسان، پژو 206، رانا، پژو 405، سمند، سورن، دنا و پژو پارس بنزینی از جمله خودروهایی هستند که در این طرح فروش امکان خرید آن ها فراهم است. برای مشتریانی که در این طرح مشارکت در تولید، قصد تحویل خودرو در دی و بهمن 1398 را داشته باشند، سود مشارکت 17 درصد و سود انصراف 15 درصد در نظر گرفته شده است.

همچنین مشتریانی که تحویل خودروهایشان طبق قرارداد برای اسفند 1398 باشد، از سود مشارکت 18 درصد و سود انصراف 16 درصد بهره مند می شوند. آن هایی هم که تحویل خودروهایشان برای فروردین 1399 است، سود مشارکت 19 درصد و سود انصراف 17 درصد برایشان محاسبه می شود.

برای ثبت نام در این مرحله ای پیش فروش مشارکت در تولید ایران خودرو، به حداقل پیش پرداخت 15 میلیون و 900 هزار تومانی نیاز است و حداکثر این میزان 23 میلیون و 500 هزار تومان برای خودروی دنا است.

بدیهی است که در این طرح فروش مانند ماه های گذشته، امکان خرید خودرو با هر کد ملی تنها یک دستگاه خواهد بود و مشتریان این دوره نباید قوانینی چون عدم خرید خودروها در ماه های گذشته از سایپا و ایران خودرو، دارای بودن سن بالای 18 سال و… نقض کنند.

طبق این بخشنامه قیمت خودروها بر اساس معیار موعد تحویل با مشتریان محاسبه می شود.

02

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر