تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

نحوه بلیت فروشی بازی پرسپولیس و کاشیما آنتلرز

دیدار برگشت فینال آسیا بین پرسپولیس و نماینده ژاپن ساعت ۱۸:۳۰ روز شنبه ۱۹ آبان برگزار خواهد شد. بلیت فروشی بازی پرسپولیس و کاشیما آنتلرز کاملا به صورت اینترنتی و از ساعت ۱۲ ظهر روز دوشنبه ۱۴ آبان از طریق سایت www.gishe۳.ir انجام خواهد شد.

دیدار برگشت فینال آسیا بین پرسپولیس و نماینده ژاپن ساعت 18:30 روز شنبه 19 آبان برگزار خواهد شد.  بلیت فروشی بازی پرسپولیس و   کاشیما آنتلرز کاملا به صورت اینترنتی و از ساعت 12 ظهر روز دوشنبه 14 آبان از طریق سایت  www.gishe3.ir انجام خواهد شد.

بلیت پرسپولیس کاشیما

پس از برد تیم پرسپولیس برابر السد قطر و راهیابی این تیم به فینال آسیا، به دلیل ایرادهایی که فدراسیون فوتبال آسیا از ورزشگاه آزادی گرفت، میزبانی پرسپولیس برای دیدار برگشت مقابل کاشیما انتلرز، نماینده ژاپن در هاله ای از ابهام قرار داشت. اما بالاخره پس از اظهار نظرهای مختلف و جلسات منظم، پروژه بهینه سازی ورزشگاه ازادی کلید خورد تا پرسپولیس بتواند از نعمت حضور تماشاگران خود استفاده کند. یکی از ایرادهای AFC، گیت های ورودی و بررسی بلیت های اینترنتی بود که با مستقرشدن گیت های مجهز در وروری های ورزشگاه این مشکل حل شده است. موضوعی که توسط همه عوامل اجرایی تاکید شده است، این است که بلیت های دیدار پرسپولیس و کاشیما انتلرز فقط از طریق اینترنت به فروش خواهد رسید و در ورزشگاه هیچ گونه بلیت کاغذی به فروش نخواهد رسید.  بلیت فروشی بازی پرسپولیس و   کاشیما آنتلرز کاملا به صورت اینترنتی و از ساعت 12 ظهر روز دوشنبه 14 آبان از طریق سایت  www.gishe3.ir انجام خواهد شد.

 

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر