تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

مربی تیم فوتبال سایپا:

خرمشهر بهترین شهر برای فینال جام حذفی است/بازی مرگ و زندگی

آبادان – مربی تیم فوتبال سایپا گفت: بازی سختی را فردا در مقابل تیم صنعت نفت خواهیم داشت این بازی حکم مرگ و زندگی را برای ما دارد.

خرمشهر بهترین شهر برای فینال جام حذفی است/بازی مرگ و زندگی

به گزارش خبرنگار مهر، محمد دایی امشب در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل صنعت نفت در جام حذفی افزود: جام حذفی مسئله اش با بازی‌های لیگ برتر و غیره تفاوت دارد و یا جهنمی می شوی و یا بهشتی، اما ما برای برد به اینجا آمده ایم، البته در چند بازی خوب کار نکردیم و خوب هم نتیجه نگرفتیم، اما آمده ایم تا با پیروزی در بازی فردا را به اتمام برسانیم، دوست داریم در این جام برای تیم خودمان کسب سهمیه کنیم.

وی اظهار کرد: تیم ما تیم خوبی است اما متاسفانه چند هفته ای است که به دلیل مشکلات و مصدومیت برخی بازیکنانمان تیم ما نیم بند است و تیم کاملی نیست اما بچه های ما برای بازی فردا انگیزه دارند؛ مطمئنا آمده ایم تا با پیروزی به تهران برگردیم.

مربی تیم فوتبال سایپا تصریح کرد: برای بازی فردا بازیکن خارجیمان محروم است و عبداله ناصری و رضا اسدی نیز بازیکنان مصدوم ما هستند و به بازی فردا در مقابل صنعت نفت نمی رسند اما جایگزین های خیلی خوبی داریم که به طور حتم می توانند جای آنها را پر کنند و به تیم کمک کنند.

دایی گفت: ترابی نیز با تیم ما تمرین کرده است او پس از یک بازی رسمی ما به تیم ملی می رود و ریکاوری می کند و دوباره به تیم ما اضافه می شود، او با تیم ما تمرین کرده و آماده است و به طور یقین چون این بازی و بازی که هفته بعد ما در این جا هستیم دو بازی آخر است که در تیم ما حضور دارد و در این دو بازی با تمام توان بهترین بازیش را برای ما انجام می دهد.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا موافق برگزاری بازی جام حذفی در خرمشهر هستید، افزود: 100 درصد موافقم اما به این شرط که بتوانند زیرساخت‌های لازم را فراهم کنند، در بازی که با نفت در خرمشهر داشتیم اصلا زمین شرایط لازم را برای بازی در این سطح از فوتبال نداشت، به طور حتم خرمشهر و آبادان به مملکت ما خیلی خدمت کرده اند و بهترین مکان برای آن است که فینال جام حذفی در اینجا برگزار شود، این شهرها برازنده این هستند که بهترین بازی‌ها در آنها برگزار شود اما متاسفانه شرایط لازم را ندارند و فدراسیون باید کمک کند تا زیرساختهای لازم مهیا شود تا بتوانیم یک بازی آبرومندانه ای را در اینجا برگزار کنیم.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر