تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

وضعیت جوی استان‌های کشور در آخر هفته

خبرگزاری میزان: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: سامانه بارشی وارد شده به کشور از امروز جنوب غرب کشور را بیشتر تحت تاثیر قرار می‌دهد و استان‌های بوشهر، فارس و غرب اصفهان ایلام خوزستان و چهار محال بارندگی را خواهیم داشت

احد وظیفه درباره وضعیت جوی استان‌های کشور در آخر هفته جاری گفت: سامانه بارشی وارد شده به کشور از امروز جنوب غرب کشور را بیشتر تحت تاثیر قرار می‌دهد و استان‌های بوشهر، فارس و غرب اصفهان ایلام خوزستان و چهار محال بارندگی را خواهیم داشت.

مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در ادامه افزود: در استان‌های بوشهر، شمال خوزستان، چهارمحال و بختیاری، جنوب لرستان و بخش‌هایی از کرمانشاه احتمال وقوع رعد و برق و جاری شدن روان آب و سیلابی شدن معابر وجو دارد که این وضعیت برای پنچ شنبه و جمعه است و این وضعیت برای این منطقه در روز شنبه ضعیف می‌شود.

وظیفه همچنین درباره هوای تهران گفت: غلظت ذرات آلاینده آلودگی هوا امروز کاهش پیدا می‌کند و وارد شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس خواهیم شد و جمعه و شنبه هوای تهران سالم خواهد شد.

وی همچنین درباره وضعیت جوی هوای تهران در چند روز آینده بیان کرد: در تهران با بارندگی و در ارتفاعات هم با بارش برف رو به رو خواهیم بود. با فعالیت سامانه بارشی در استان از روز پنجشنبه تا صبح جمعه در بعضی ساعات بارش باران و وزش باد و در ارتفاعات بارش باران و برف و مه و بیشترین مقدار بارش در ساعات شب خواهد بود.

وظیفه همچنین تاکید کرد: روز جمعه در بعضی ساعات با وزش باد شدید مواجهه خواهیم بود.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در ادامه اظهار کرد: با کاهش محسوس دما در تهران رو به رو نخواهیم بود البته هوا چند درجه‌ای کاهش پیدا خواهد کرد.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر