تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
کنجدسرا

خداوردی: تمام تلاش ما حفظ سهمیه لیگ برتر است/ حق را به بازیکنانی می‌دهم که از تیم‌مان جدا شدند

سرمربی تیم والیبال شهروند اراک گفت: همه سعی و آرزوی کادر فنی و بازیکنان تیم ما این است که در چند بازی باقیمانده، نتایج قابل قبولی بگیریم و در لیگ برتر بمانیم.

خداوردی: تمام تلاش ما حفظ سهمیه لیگ برتر است/ حق را به بازیکنانی می‌دهم که از تیم‌مان جدا شدند

اکبر خداوردی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد شکست 3 بر صفر تیمش مقابل شهرداری ورامین در هفته هفدهم لیگ برتر والیبال اظهار داشت: واقعیت این است که شرایط تیم ما اصلاً خوب نیست. ما چهار بازیکن لیگ برتری داشتیم که در نیم‌فصل به خاطر عدم دریافت دستمزد از ما جدا شدند. من حق را به آنها می‌دهم.

خداوردی ادامه داد: ما در این شرایط نامساعد به بازی ادامه می‌دهیم و چاره‌ای هم جز این نداریم. تلاش ما این است که تیم‌‌های همسطح‌مان را شکست دهیم. تیم‌‌های بزرگی مثل سایپا در سه بازی قبلی خود دو بار باخته‌اند چه برسد به تیمی مثل ما که برای آن هزینه نشده است. همه سعی و آرزوی کادر فنی و بازیکنان این است که در چند بازی باقیمانده، نتایج قابل قبولی بگیریم و تیم در لیگ برتر بماند. پیروزی مقابل شهرداری ارومیه و عقاب که حریفان دست و پا بسته‌ای هم نیستند برای ما بسیار مهم است.

سرمربی شهروند اراک در پایان گفت: توان مالی تیم ما کم است و جدایی سه بازیکن در نیم‌فصل هم دلیلی شد تا بازیکنان دیگر به ما اعتماد نکنند. به همین خاطر، جذب بازیکن عملاً برای ما غیرممکن شد. متأسفانه با شرایطی روبه‌رو هستیم که حلال همه مشکلات پول است.

 

تیم شهروند اراک در هفته هجدهم لیگ برتر، روز یکشنبه میزبان پیام خراسان است.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر