روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

ساسولو ۰ - ۳ یوونتوس؛ بی رقیب به سوی قهرمانی

یوونتوس موفق شد با سه گل ساسولو را مغلوب کند.

 

به گزارش "ورزش سه"، یوونتوس در شبی که موقعیت های خوبی را از دست داد، با سه گل موفق به شکست ساسولو شده و اختلاف خود با ناپولی را در رده دوم به 11 امتیاز رساند.

 

در دقایق ابتدایی بازی اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و بازی بیشتر در میانه میدان دنبال شد. در دقیقه 16 و روی ارسال براردی، لوکاتلی فرصت خوبی برای زدن گل اول یوونتوس داشت اما ضربه او با مهار فوق العاده شزنی همراه شد.

 

در دقیقه 20 یوونتوس فرصت مناسبی برای زدن گل اول داشت اما ضربه ماتوئیدی با اختلاف کمی از کنار دروازه ساسولو به بیرون رفت.

 

 

اما در دقیقه 23 یوونتوس به گل اول رسید. ضربه سنگین کریستیانو رونالدو توسط دروازه بان ساسولو مهار شد اما در ریباند سامی خدیرا موفق شد دروازه حریف را باز کند.

 

در دقیقه 37 و روی حرکت رونالدو، مانژوکیچ می توانست برتری یوونتوش را دو برابر کند اما ضربه سر او به بیرون رفت.

 

در لحظات پایانی نیمه اول و روی ارسال برناردسکی، سامی خدیرا تا آستانه زدن گل دوم نیز پیش رفت اما ضربه سر با اختلاف کمی به بیرون زده شد تا نیمه نخست با برتری 0-1 یوونتوس پایان گیرد.

 

اولین فرصت نیمه دوم در دقیقه 50 و روی ارسال دی شلیو برای یوونتوس ایجاد شد اما ضربه سر روگانی با اختلاف کمی از بالای دروازه ساسولو به بیرون رفت.

 

در دقیقه 58 و روی دفع اشتباه شزنی، براردی می توانست گل تساوی ساسولو را به ثمر برساند اما ضربه او راهی به دروازه یوونتوس نیافت.

 

در دقیقه 64 و با حرکت خوب مانژوکیچ، یوونتوس صاحب فرصت خوبی برای زدن گل دوم داشت اما خدیرا در دو قدمی دروازه توپ را از دست داد.

 

اما در 70 یوونتوس به گل دوم رسید. ارسال پیانیچ از روی نقطه کرنر با پرواز تماشایی رونالدو همراه شده و یوونتوس 0-2 از ساسولو پیش افتاد.

 

در دقایق پایانی و روی پاس رونالدو، امره جان موفق شد با یک ضربه دقیق گل سوم را به ثمر برساند تا یوونتوس با سه گل ساسولو را مغلوب کند.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر