روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

واکنش گواردیولا به دست ندادن با سرمربی چلسی

پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی، از نماشی شاگردانش برابر چلسی ابراز رضایت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، مائوریتسیو ساری در پایان بازی با پپ گواردیولا دست نداد و راهی رختکن شد اما سرمربی سیتی مدعی شد رابطه خوبی با ساری داشته و مشکلی بین آنها وجود ندارد.

 

 

گواردیولا گفت: بله من نیز معتقدم ما خیلی خوب بازی کردیم و بیشتر از هر زمان دیگری موفق شد با عمق بیشتری دفاع کنیم. چلسی هیچ شانسی به جز موقعیت پدرو نداشت و من از عملکرد این هفته تیم در دیدار برابر آرسنال، اورتون و چلسی بسیار راضی هستم.

 

یک هفته پیش ما با نیوکاسل را بازی کردیم. بازی های جام اتحادیه می تواند از این هم سخت تر باشد، زیرا حریف ما تیمی حرفه ای بود اما بازیکنانم در این مقطع فوق العاده بودند و من باید از آنها تشکر کنم.

 

دست ندادن با مائوریتسیو ساری؟ من در آن صحنه با زولا صحبت کردم و می دانم که ساری من را ندید. من رابطه خوبی با او دارم و هیچ مشکلی بین ما وجود ندارد. من می دانم که ساری چه می خواهد و این سبک فوتبال به ما کمک می کند تا بهتر بازی کنیم. چلسی موفق به شکست ما در بازی رفت شد و مردم نمی دانند عکس العمل نشان دادن چقدر سخت است.

 

کورس قهرمانی؟ ما یک بازی بیشتر از لیورپول داریم و تنها وظیفه ما در شرایط فعلی تلاش کردن است. به نظر من تکلیف کورس قهرمانی در پایان فصل مشخص می شود."

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر