روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

لیگ برتر؛

رکورد شکنی نساج ها و رونمایی از ترکیب ۵ نفره داوری

قائمشهر -نخستین دیدار خانگی تیم نساجی مازندران در نیم فصل دوم لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور با ثبت رکورد ۲۰هزار نفری تماشاگران در این فصل برابر تیم تراکتور سازی تبریز همراه شد.

رکورد شکنی نساج ها و رونمایی از ترکیب 5 نفره داوری

 به گزارش خبرنگار مهر ،  ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر پس از بازسازی در بازیهای شروع لیگ برای حدود 15هزار نفر ظرفیت سازی شده بود و با توجه به اعلام زمان بازی در ساعت17 که امکان حضور تماشاچیان بیشتری در ورزشگاه شهید وطنی فراهم کرده بود، کانال رسمی باشگاه نساجی مازندران تعداد تماشاچیانی که از این بازی استقبال کردند، حدود 20هزار نفر تخمین زد.

-در بازی های گذشته تیمی نساجی تا 13هزار نفر نیز تماشاچیان در ورزشگاه پیر شهر خسته استقبال کرده بودند. تماشاچیان تراکتور سازی تبریز که تعداد آنها بیش از 300 نفر بوده در ضلع مخصوص تماشاچیان میهمان ورزشگاه به شدت تیم محبوبشان را تشویق می کردند.

همچنین در این دیدار، نخستین بار تیم داوری 5 نفره درقائمشهر در جریان بازی نساجی و تراکتور سازی رونمایی شد.

محمدعباس زاده مهاجم مازندرانی تیم نساجی که به علت مصدومیت در لیست هفته های اخیر تیمش غایب بود، بازی تیمش برابر تراکتور سازی را در کنار خبرنگاران و از جایگاه رسانه ها دیدن کرد.

" آرفانگ دافه" مهاجم جدید نساجی که نیم فصل دوم با نظر جلالی سرمربی این تیم به قائمشهر آمده بود در اواخر نیمه نخست مسابقه به جای" امیدسینگ " وارد زمین شد. محمد دامادی یکی از نماینده های مردم ساری در مجلس شورای اسلامی به همراه حسین زادگان مدیرکل ورزش وجوانان مازندران میهمان ویژه این بازی بودند.

پس از گل تساوی بخش تیم نساجی توسط" رحمان جعفری" دقیقه73 به تیم تراکتور، تماشاگران قائمشهری غرق در شادی شدند و با روشن کردن نور موبایل ها در  ورزشگاه زیبایی خاصی به دیدار دو تیم بخشیدند.

بنرهایی با مضمون های 22بهمن و دعوت های مردم برای شرکت در راهپیمایی 22بهمن و جشن چهل سالگی انقلاب امروز در قسمت های مختلف ورزشگاه شهید وطنی نصب شده بود.

دیدار دو تیم نساجی مازندران و تراکتور سازی تبریز در چارچوب هفته هفدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر با تساوی یک بریک خاتمه یافت.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر