روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

معرفی کادیلاک XT۵ با پکیج اسپرت در نمایشگاه شیکاگو

درحالی‌که منتظر معرفی نسخهٔ فیس‌لیفت شدهٔ کادیلاک XT۵ هستیم، سازندهٔ آمریکایی فعلاً در نمایشگاه شیکاگو یک پکیج اسپرت را برای این کراس‌اوور لوکس ارائه کرده است

معرفی کادیلاک XT5 با پکیج اسپرت در نمایشگاه شیکاگو

درحالی‌که منتظر معرفی نسخهٔ فیس‌لیفت شدهٔ کادیلاک XT5 هستیم، سازندهٔ آمریکایی فعلاً در نمایشگاه شیکاگو یک پکیج اسپرت را برای این کراس‌اوور لوکس ارائه کرده است. این صرفاً یک پکیج ظاهری است که با استفاده از عناصر تاریک، نمای تهاجمی‌تری نسبت به نسخه‌های معمولی ایجاد کرده است. این پکیج در بیرون جلوپنجرهٔ مشکی براق، چراغ‌های جلو، دی‌لایت‌ها و راهنماهای LED، لنز شفاف چراغ‌های عقب، رینگ‌های آلومینیومی 20 اینچی خاکستری‌رنگ و زیر پایی‌های جانبی را به همراه دارد. به گفتهٔ رئیس کادیلاک آقای «استیو کارلایل»، این پکیج اسپرت ویژگی‌های محصولات اسپرت جدید کادیلاک که برای اولین بار در مدل‌های XT4 و XT6 معرفی شد را برای XT5 ارائه می‌کند.

این پکیج که برای تیپ‌های لاکچری و پریمیوم لاکچری قابل سفارش است، برای داخل XT5 نیز پدال‌های اسپرت را به همراه دو ترکیب رنگ مختلف و تریم آلومینیومی همراه می‌آورد؛ بنابراین، XT5 اسپرت از تمامی ویژگی‌ها و تجهیزات تیپ‌های لاکچری و پریمیوم لاکچری برخوردار است که ازجملهٔ برجسته‌ترین آن‌ها می‌توان به سیستم صوتی Bose با هشت بلندگو، گرم‌کن صندلی‌های جلو (به همراه تهویه در تیپ پریمیوم لاکچری)، گرم‌کن غربیلک فرمان اتوماتیک و ارتفاع قابل تنظیم درب برقی صندوق بار اشاره کرد.

این کراس‌اوور لوکس همچنین از نمایشگر هشت اینچی سیستم اطلاعاتی-سرگرمی با کارپلی و اندروید اتو هم برخوردار است درحالی‌که ناوبری و اینترنت 4G LTE نیز برای آن قابل سفارش است. البته در تیپ پریمیوم لاکچری، ناوبری به‌صورت استاندارد ارائه می‌شود. در زیر کاپوت XT5 اسپرت اما همچنان همان پیشرانهٔ 3.6 لیتری V6 قرار گرفته که 310 اسب بخار قدرت دارد و آن‌را از طریق یک گیربکس هشت سرعتهٔ اتوماتیک به چرخ‌ها می‌رساند. قیمت پکیج اسپرت در تیپ لاکچری 2995 دلار و در تیپ پریمیوم لاکچری 1995 دلار خواهد بود. پذیرش سفارشات خرید کادیلاک XT5 اسپرت مدل 2019 از بهار آینده آغاز می‌شود.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر