تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
کنجدسرا

با صندلی اداری و خرید پارچه مبلی در زمان تعمیر مبل بیشتر آشنا شوید

تعمیر مبل یکی از کارهایی است که اکثر افراد برای جلوگیری از هزینه های اضافی جهت خرید مبل جدید و یا تغییر دکوراسیون منزل و یا محل کار خود، به آن روی می آورند.

 

تعمیر مبل

صندلی اداری یکی از مهمترین اجزای مبلمان اداری می باشد که هنگام انتخاب آن باید نکات مهمی را رعایت نمود. گروهی از افراد وجود دارند که  اکثر روز را پشت میز می گذرانند و به همین دلیل باید از صندلی اداری مناسب استفاده نمایند تا در طول روز و پس از گذشت چند سال دچار مشکلاتی از قبیل درد کمر، گردن درد، دیسک کمر و ... نشوند.

در زمان خرید صندلی اداری به مکانیزم صندلی اداری توجه زیادی باید شود. مکانیزم صندلی اداری یکی از مهمتری قسمت های صندلی است که می تواند به کسانی که حتی دیست کمر یا مشکلات گردند دارد کمک بسیاری بکند.

 

صندلی اداری و نکات مهمی که هنگام خرید  باید به آن دقت داشت.

صندلی اداری نیاز به خرید از نمایندگی های معتبر در ایران و تهران نیاز است.

اطمینان حاصل نمایید که بهترین صندلی اداری خریداری شده دارای ضمانتنامه و گارانتی می باشد.

سعی کنید از صندلی اداری ارگونومیک استفاده نمایید تا در طول استفاده از آن دچار آسیب های فیزیکی از قبیل گردن درد، دیسک کمر، دست درد و ... در امان باشید.

صندلی اداری را متناسب با شغل و محل مورد نظر انتخاب نمایید.

اطمینان حاصل نمایید که روکش صندلی اداری از جنس مرغوب باشد که بر اثر استفاده پس از چند ماه کیفیت اولیه خود را از دست ندهد و یا بر اثر نشستن بر روی دچار تعریق نشوید.

صندلی اداری انواع مختلفی دارد که می توان به صندلی مدیریت، صندلی کارمندی، صندلی منشی، صندلی 24 ساعته، صندلی کنفرانس و ... اشاره نمود.

 

انواع از بهترین صندلی های اداری

صندلی اداری 24 ساعته

1. مناسب برای سازمان ها یا اداراتی که کارمندان آنها در زمان بسیاری بر روی صندلی اداری می نشینند

صندلی اداری کلاسیک

2. صندلی اداری کلاسیک برای کسانی است که از گردن درد و دیسک کمر رنجح می برند. هیچ مشکلی برای پاها و گردن به وجود نمی آید و اکثر فشار بر روی صندلی قرار خواهد گرفت.

در ادامه مقاله به تعمیر مبل و پارچه مبلی می پردازیم و نکات مهم در این زمینه را متذکر خواهیم شد.

تعمیر مبل یکی از کارهایی است که اکثر افراد برای جلوگیری از هزینه های اضافی جهت خرید مبل جدید و یا تغییر دکوراسیون منزل و یا محل کار خود، به آن روی می آورند.

 

قیمت پارچه مبلی را به چه صورت باید کیفیت آن را تشخیص داد

 1. بنا بر محیط مورد نظر پارچه مبلی را انتخاب نمایید. اگر محیط شما کوچک می باشد سعی کنید از پارچه مبلی با طرح های ساده تر استفاده نمایید و بالعکس.
 2. اگر فرزند خردسال دارید و یا می خواهید در مدت زمان بیشتری از مبل های خود استفاده نمایید، سعی کنید از پارچه مبلی در رنگ های تیره تر مانند شکلاتی، فیلی، خاکستری و ... استفاده نمایید.
 3. از میزان تراکم و استحکام پارچه مبلی خود مطمئن شوید. یک راه برای اطمینان از تراکم قیمت پارچه مبلی قرار دادن آن جلو نور می باشد که می توانید به راحتی به این مسئله پی ببرید.
 4. تولید داخلی: شهر یزد یکی از بهترین تولید کنندگان قیمت پارچه مبلی سلطنتی می باشد که حتی برخی از فروشندگان پارچه مبلی این نوع از پارچه را به عنوان پارچه مبلی ترک به مشتریان خود معرفی می کنند.
 5. مراکز خرید پارچه مبلی در تهران می توان به: خیابان ولیعصر، خیابان زرتشت، خیابان دلاوران، بازار بزرگ، یافت آباد، عبدل آباد و دروازه دولت اشاره نمود.
 6. و ...

 

قیمت تعمیر مبل را به درستی تشخیص دهید

 1. هنگام اقدام به  قیمت تعمیرات مبل انتخاب و هزینه پارچه مبل به خود شما بستگی دارد و در صورت تمایل می توانید این مسئولیت را به عهده تعمیرکار قرار دهید.
 2. قبل از اقدام به تعمبر مبل نمونه کارهایی که تعمیرکار از کارهای خود دارد را به دقت نگاه کنید تا از مهارت و تمیزکاری تعمیرکار مطمئن شوید.
 3. اگر مبل های شما از کلاف و یا بدنه مناسبی برخوردار نبیت سعی کنید از پارچه مبلی ارزان تری برای تعمیر مبل خود استفاده نمایید.
 4. سعی کنید در روز های پایانی سال از قیمت تعمیر مبل خودداری نمایید زیرا به دلیل افزایش درخواست ها در این روز ها ممکن است زضایت کامل از تعمیر مبل ها را نداشته باشید.
 5. قبل از بستن قرارداد در مورد هزینه های ایاب و ذهاب با تعمیرکار خود به توافق برسید.
 6. و ...

اما نکته مهمی که هنگام تعمیر مبل و یا خرید مبل باید به آن توجه داشته باشیم پارچه مبلی می باشد. هنگام خرید مبل اولین چیزی که نظر شما را جلب می کند پارچه مبلی می باشد. پارچه مبلی یکی از متنوع ترین انواع پارچه می باشد که از کیفیت های متفاوتی برخوردار می باشند. هنگام انتخاب پارچه مبلی رعایت نکات زیر می تواند شما را در انتخاب یک پارچه مبلی با کیفیت یاری رساند.

 

 

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر