تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

عادله خلیفی، داستان‌نویس به مهر خبر داد

مجموعه رمان کودک راهنمای خرابکاری در راه انتشار

خلیفی داستان‌نویس، در حال نگارش یک مجموعه پنج جلدی رمان کودک با عنوان «راهنمای خرابکاری» است که سه جلد از این مجموعه آماده انتشار است.

مجموعه رمان کودک راهنمای خرابکاری در راه انتشار

خلیفی با علام این خبر درباره ویژگی‌های این مجموعه به خبرنگار مهر گفت: مجموعه «راهنمای خرابکاری»، مجموعه رمانی گرافیکی است که هر جلد آن با حدود تقریبی 200 صفحه قرار است با فاصله از دیگر مجلدات توسط خانه ادبیات داستانی منتشر شود.

وی ادامه داد: هر جلد از این مجموعه موضوع خاص خود را دارد و از نظر سبک کاری هم متفاوت از دیگر مجلدات این مجموعه خواهد بود. تا این لحظه سه جلد از این مجموعه 5 جلدی آماده انتشار است و تا جایی که خبر دارم قرار است جلد نخست آن تا پیش از آغاز نمایشگاه کتاب تهران در اردیبهشت‌ماه سال آینده چاپ و منتشر شود.

خلیفی درباره جلد نخست این مجموعه اظهار کرد: عنوان جلد اول «فین فین کثیفه رئیس شهر می‌شود» است و موضوع آن مسائل و معضلات شهری است؛ به عبارتی بچه‌ها با خواندن آن به معضلاتی که در مدیریت یک شهر وجود دارد و مسائلی که حول محوری شهروندی شکل می‌گیرد، آشنا خواهند شد.

وی با بیان اینکه در شرایط کنونی ناشران با کمبود و معضل کاغذ مواجه هستند، افزود: این مسائل باعث شده که چاپ و نشر بسیاری از کتابها به تعویق بیفتد و مجموعه حاضر هم از این قاعده مستثنی نبوده است.

این داستان‌نویس در پایان گفت: در حالی که 3 جلد از این مجموعه مدتها پیش نگارش یافته و کار تصویرسازی‌شان هم به اتمام رسیده، اما هنوز انتشار این مجموعه آغاز نشده است. طبق وعده جلد نخست این مجموعه در یکی دو ماه آینده به بازار می‌آید و با یک فاصله زمانی، به ترتیب جلدهای بعدی این مجموعه رمان هم منتشر خواهد شد.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر