تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

نوه کلارک گیبل فقید، جوانمرگ شد

نوه پسری جوان کلارک گیبل فقید، در ۳۰ سالگی دار فانی را وداع گفت.

نوه کلارک گیبل فقید، جوانمرگ شد

نوه پسری جوان کلارک گیبل فقید، در 30 سالگی دار فانی را وداع گفت.

به گزارش بانی فیلم به نقل از مجله پیپل، کلارک جیمز گیبل، نوه پسری کلارک گیبل، ستاره سرشناس و اسکاری فیلمهای «برباد رفته» و «در یک شب اتفاق افتاد»، در سن 30 سالگی درگذشت. او که نام خود را نیز از پدربزرگش به ارث برده بود، صبح جمعه گذشته درگذشت.

کلارک جیمز گیبل تجربه هایی در زمینه بازیگری نیز داشت. او در چند فیلم و موزیک ویدئو بازی داشت و نیز در چند سریال و تاک شو در نقش خودش ظاهر شده بود. هرچند بیشترین بخش شهرت او به فعالیتهایش در عرصه مدلینگ برمی گردد و جالب آنکه این کار را از وقتی تنها پنج سال داشت، پی گرفت. کایلی گیبل، خواهر این بازیگر در فیس بوک خبر درگذشت او را اعلام کرد و گفت جسد او توسط نامزدش در خانه خودش پیدا شده است. او همچنین با تاسف نوشت:«کلارکی من دوستت دارم. بشدت متاسفم از اینکه نتوانستیم از تو مراقبت کنیم. قلبم شکسته و وجودم خرد شده است».

او در هالیوود به عنوان کلارک گیبل سوم شناخته میشد.

از کلارک جیمز گیبل قرار است در سال جاری میلادی فیلم درام ترسناک  و کمدی «متلاشی» (Heckle) اکران شود که او در آن نقش اصلی را دارد.

کلارک گیبل پدربزرگ او در سن 59 سالگی و سال 1960 دار فانی را وداع گفت. بازیگری که همچنان پس از سالها با نقش ماندگار رت باتلر در فیلم «برباد رفته» ساخته سال 1939 ویکتور فلمینگ شناخته می شود.

اشتراک گذاری در:

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر