تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

قیمت انواع سکه در آخرین روز هفته بازار تهران

در جریان معاملات بازار طلای تهران، قیمت‌ها در بر اساس اعلام اتحادیه طلا و سکه، با کاهش همراه بوده اند. به گونه‌ای که هر قطعه سکه تمام بهار آزادی که روز گذشته در سطح ۴ و میلیون و ۵۰۵ هزار تومان قیمت گذاری شده بود، امروز به نرخ ۴ میلیون و ۴۸۶ هزار تومان رسیده است.

در جریان معاملات بازار طلای تهران، قیمت‌ها در بر اساس اعلام اتحادیه طلا و سکه، با کاهش همراه بوده اند. به گونه‌ای که هر قطعه سکه تمام بهار آزادی که روز گذشته در سطح 4 و میلیون و 505 هزار تومان قیمت گذاری شده بود، امروز به نرخ 4 میلیون و 486 هزار تومان رسیده است.

به گزارش تابناک اقتصادی؛ در معاملات امروز پنج شنبه شانزدهم اسفندماه 97، بازار سکه در ادامه روند نزولی روز قبل، با کاهش نسبی قیمت‌ها همراه شد.

بر این اساس، به توجه به نرخ‌های اعلام شده توسط اتحادیه طلا و سکه تهران، هر قطعه سکه تمام طرح قدیم همانند روز قبل، در سطح  4,400,000 تومانی قرار داشت. همچنین هر قطعه سکه تمام طرح جدید با کاهش قیمت نسبت به نرخ پایانی روز چهارشنبه، به قیمت 4,486,000 تومان رسیده است. هر نیم سکه بهار آزادی نیز امروز 2,480,000 تومان بود و هر ربع سکه بهار آزادی نیز در آخرین روز هفته، به نرخ 1,620,000 تومان رسیده است.

این در حالی است که روز چهارشنبه، محمد کشتی آرای در گفتگو با خبرنگار تابناک اقتصادی، از نوسانات قابل توجه قیمت‌ها در ساعاتی از روز خبر داده بود و اظهار داشت: هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (سکه امامی) در اوج قیمت‌های یعنی در زمان سخنان رئیس جمهور به بیشترین نرخ یعنی 4،600،000 تومان رسیده بود
 
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر