تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
کنجدسرا

سالک در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

صدور فراخوان انتخابات مجامع استانی در تابستان ۹۸

مدیرکل مشارکت‌های اجتماعی و داوطلبانه جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: فراخوان انتخابات مجامع استانی تابستان ۹۸ صادر می‌شود.

صدور فراخوان انتخابات مجامع استانی در تابستان 98

صدور فراخوان انتخابات مجامع استانی در تابستان98سجاد سالک مدیرکل مشارکت‌های اجتماعی و داوطلبانه جوانان وزارت ورزش و جوانان در گفتگو با خبرنگار حوزه ازدواج و خانواده گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: برنامه‌ریزی برای برگزاری انتخابات مجامع استانی در اداره کل مشارکت‌های اجتماعی وزارت ورزش و جوانان آغاز شده و تا نیمه اول اردیبهشت ماه تقویم زمان بندی انتخابات را آماده خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر 2500 سمن از وزارت ورزش و جوانان مجوز دارند که بخش قابل توجهی از این سمن‌ها تازه تأسیس هستند و در دو سال گذشته مجوز خود را دریافت کرده‌اند و در مجامع فعلی حضور ندارند، افزود: انتخابات جدید مجامع استانی کمک می‌کند تا از ظرفیت همه سمن‌ها استفاده و به انتظار این تشکل‌ها برای حضور در مجامع استانی پاسخ داده شود.

سالک ادامه داد: ما در تابستان 98 فراخوان برگزاری انتخابات را منتشر خواهیم کرد و از همه سمن‌های معتبر و دارای مجوز که علاقه دارند در هیات رئیسه مجمع استان خود شرکت کنند، دعوت می‌کنیم تا در صورت تمایل ثبت نام کنند.


بیشتر بخوانید: رسیدگی به آسیب‌های اجتماعی اولویت وزارت ورزش و جوانان در سال 98 


وی با بیان اینکه امیدواریم برنامه‌ریزی‌ها به گونه‌ای پیش رود که ابتدای پاییز بتوانیم انتخابات مجامع استانی را برگزار کنیم، گفت: در این شرایط منتخبان همه استان‌ها مشخص می‌شوند و بلافاصله انتخابات مجمع ملی نیز برگزار می‌شود.

استفاده از ظرفیت سمن‌ها با انتخابات جدید مجامع استانی

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر