روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

حمایت وزیر تعاون و سرپرست تأمین اجتماعی از هروی و اعضای تیم ملی کاراته/ شریعتمداری کاراته‌کا شد + تصاویر

اعضای تیم ملی کاراته کشورمان صبح امروز با حضور در وزارت تعاون با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین سرپرست سازمان تأمین اجتماعی دیدار کردند.

حمایت وزیر تعاون و سرپرست تأمین اجتماعی از هروی و اعضای تیم ملی کاراته/ شریعتمداری کاراته‌کا شد + تصاویر

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، اعضای تیم ملی کاراته صبح امروز (دوشنبه) با حضور در وزارت رفاه با محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمدحسن زدا، سرپرست سازمان تأمین اجتماعی، محمد دادکان، مشاور ورزشی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دیدار کردند.

در این دیدار حسن طباطبایی، رئیس فدراسیون کاراته، شهرام هروی، سرمربی تیم ملی کاراته، سعید حسنی‌پور، مربی تیم ملی کاراته و ذبیح‌الله پورشیب، امیر مهدی‌زاده، سجاد گنج‌زاده، بهمن عسگری و مهدی خدابخشی، از اعضای تیم ملی کاراته کشورمان حضور داشتند.

براساس این گزارش، در نشست امروز شریعتمداری و زدا بار دیگر از تیم ملی کاراته کشورمان و سرمربی این تیم در راه کسب سهمیه المپیک 2020 و حضور موفق در مهمترین رویداد ورزشی جهان حمایت کردند و از نقش هروی و حسنی‌پور  به عنوان کارمندان سازمان تأمین اجتماعی و اعضای تیم ملی به عنوان بیمه شده این سازمان در موفق‌ترین تیم ورزشی کشورمان در سال 97 و موفقیت‌های کاراته ایران ابراز خوشحالی کردند.

در این دیدار طباطبایی، رئیس فدراسیون کاراته نیز با اهدای دان پنج و لباس کاراته به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از حمایت‌های این مجموعه از تیم ملی کاراته کشورمان تشکر کرد.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان