تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
کنجدسرا

خودروی شما در محل پارک شده نیست، تکلیف چیست؟

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فاتب اقدامات لازم برای یافتن خودروی پارک شده شهروندان که دیگر در محل پارک نیست، توضیحاتی داد.

خودروی شما در محل پارک شده نیست، تکلیف چیست؟

خودروی شما در محل پارک شده نیست، تکلیف چیست؟به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، برخی از همشهریان تهرانی در تماس پلیس با راهور تهران بزرگ خواستار این بودند که در صورت نبودن خودروی‌شان در محل پارک شده چه اقدامی باید انجام دهند.

سرهنگ دوم محمد رازقی رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فاتب در این باره اظهار کرد: راننده خودرو بعد از متوجه شدن از عدم وجود خودرو در محل پارک شده در صورتی که پیامک حمل خودرو به پارکینگ برای راننده ارسال نشده باشد در اولین اقدام باید با سامانه 110 پلیس تماس حاصل کرده و اتفاق را گزارش دهد. در این صورت اگر خودرو به دلیل تخلف در محل توقف توسط جرثقیل پلیس راهور به پارکینگ منتقل شده بود، پاسخگوی سامانه 110، راننده را از محل پارکینگ مطلع می‌کند و در غیر این‌ صورت راننده را راهنمایی کرده تا موضوع را از کلانتری مرتبط پیگیری کند.

وی گفت: با توجه به تکرر مواردی از این دست به تمامی شهروندان توصیه می‌شود در صورت تغییر آدرس و یا شماره تلفن همراهشان، این مسئله را در اسرع وقت به دفاتر پلیس+10 اطلاع دهند.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر