روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

تارتار:

پرسپولیس بهترین تیم لیگ است/ می‌خواهیم پیروز شویم

بوشهر - سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم با بیان اینکه پرسپولیس بهترین تیم لیگ است گفت: فردا برای پیروزی مقابل پرسپولیس قرار می‌گیریم و سه امتیاز را می‌خواهیم.

پرسپولیس بهترین تیم لیگ است/ می‌خواهیم پیروز شویم

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی تارتار عصر چهارشنبه در نشست خبری پیش از مسابقه پارس جنوبی جم و پرسپولیس تهران اظهار داشت: در این مسابقه با تمام وجود بازی می‌کنیم و سعی می‌کنیم پیروز شویم.

وی با بیان اینکه پرسپولیس تیم بزرگی است و بهترین تیم حال حاضر فوتبال ایران است. اضافه کرد: بازیکنان ما خوب تمرین کردند و فکر می‌کنم بازی زیبایی شود و فکر می‌کنم بتوانیم هر سه امتیاز مسابقه را بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم خاطرنشان کرد: سال گذشته هشدارهایی را دادم و مردم فکر می‌کردند دارم بهانه می‌آورم ولی سیر نزولی ما از نیم‌فصل دوم سال قبل آغاز شد و اکثر بازیکنان با کیفیت ما جدا شدند. امسال در ادامه آن روند در نیم‌فصل اول خودمان را جمع و جور کردیم و نتایج خوبی گرفتیم ولی مشکلات روز به روز بیشتر شد و امروز در رده دوازدهم جدول هستیم.

وی تصریح کرد: تیم‌هایی که کسی حمایتشان نکند، محکوم به نابودی هستند و حیف است که این اتفاقات بیافتد. بهترین تیم‌های لیگ به اینجا می‌آیند و جام قهرمانی می‌آید. باید این تیم حمایت شوند. شما تلاش کنید تا از این تیم حمایت شود.

تارتار ادامه داد: دوست ندارم از این تیم بروم ولی ممکن است در این تیم نباشم دیگر، شما نگذارید که این تیم بخواهد نابود شود. دوست دارم این تیم سر و سامان بگیرد.

وی بیان کرد: امیدواریم فردا سربلند بیرون بیاییم و نتیجه مطلوب را بگیریم. پرسپولیس این فصل فقط یک باخت داشته و همه موضوع داوری را هم دیدند. ما می‌توانیم کار بزرگی انجام دهیم و پرسپولیس را شکست دهیم. در خانه تیم‌های بزرگی را شکست داده‌ایم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم تاکید کرد: دوست دارم بازی فردا را ببریم ولی تیم پرسپولیس قهرمان لیگ برتر کشور شود.

وی در مورد استفاده از بازیکنان بومی در تیم پارس جنوبی جم افزود: اگر قرار باشد از بازیکنان بومی استفاده کنیم و تیم به رده پائین‌تر سقوط کند که فایده‌ای ندارد. استفاده از بازیکنان بومی خوب است ولی باید تلاش کنیم تیم هم نتیجه مطلوب را بگیرد.

تارتار تاکید کرد: من به عنوان یک مربی با شرافت کارم را انجام می‌دهم و همه تلاش خود را برای پیروزی تیم انجام می‌دهیم و با تمام وجود در این مسابقه حاضر می‌شویم.

وی در مورد انتخاب مربی تیم ملی نیز گفت: تمرکز ما روی بازی فردا است و شناخت چندانی از این مربی ندارم و امیدواریم با توجه به انتظاراتی که از ایشان وجود دارد، شاهد موفقیت وی باشیم.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان