روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

۲۸ اردیبهشت‌ بازدید از موزه‌ها رایگان است

مدیرکل موزه‌ها&#۱۶۰;و اموال منقول تاریخی گفت: روز ۲۸ اردیبهشت، بازدید از تمام موزه‌ها&#۱۶۰;و اماکن فرهنگی تاریخی تحت پوشش سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور رایگان است.

28 اردیبهشت‌ بازدید از موزه‌ها رایگان است

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ محمدرضا کارگر با تبریک فرا رسیدن روز جهانی موزه‌ها اظهار کرد: به همین مناسبت برنامه‌های مختلفی در تهران و استان‌های مختلف تدارک دیده شده که بر اساس زمان‌بندی‌های انجام‌شده، برگزار خواهد شد.

مدیرکل موزه‌ها و اموال منقول تاریخی خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه‌ریزیهای انجام شده هر استان برنامه‌های متنوعی را برای بزرگداشت روز جهانی موزه‌ها تدارک دیده و این در حالی است که موزه‌ها و مجموعه‌های فرهنگی تاریخی تحت پوشش سازمان میراث فرهنگی نیز هرکدام برنامه هایی را برای گرامیداشت این روز تدارک دیده‌اند.

کارگر افزود: روز 28 اردیبهشت، بازدید از تمام موزه‌ها و اماکن فرهنگی تاریخی تحت پوشش سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برای تمامی علاقه‌مندان رایگان است.

مدیر کل موزه‌ها و اموال منقول تاریخی ادامه داد: در برنامه‌هایی که در استان‌های مختلف برگزار خواهد شد، از موزه‌داران برتر و افرادی که به رشد و رونق موزه و موزه‌داری کمک کرده‌اند تجلیل می‌شود.

وی افزود: به همین مناسبت در تهران نیز برنامه‌ای با مشارکت ایکوم در فرهنگستان هنر در روز شنبه 28 اردیبهشت برگزار خواهد شد.

کارگر گفت: روز چهارشنبه 1 خرداد 98 نیز برنامه‌ای با هدف تجلیل از فعالان موزه و موزه‌داری با حضور دکتر علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران برگزار خواهد شد.

وی افزود: همچنین مراسمی با عنوان دور هم‌نشینی تمام موزه‌داران کشور تدارک دیده شده که بعد از ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر