روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

قیمت کرکره برقی ، جک در ورودی و پارکینگی ، قیمت قفل ریموت دار

قیمت کرکره برقی ، جک آرام بند درب و قیمت قفل ریموت دار

 

برای دریافت قیمت کرکره برقی ، جک آرام بند درب ورودی و قفل ریموت دار از طریق اینترنت راه های زیادی وجود دارد. در این مطلب قصد داریم یکی از سایتهای برتر اینترنت را معرفی کنیم که در زمینه فروش آنلاین این محصولات فعالیت دارد.

کرکره برقی پارس در

یکی از وب سایت های معتبر جهت دریافت قیمت کرکره برقی ، پارس در می باشد. ما اولین بار با جستجوی قیمت کرکره برقی پارکینگ در گوگل با این سایت آشنا شدیم.

سپس متوجه شدیم که با چه سایت خوبی آشنا شده ایم . قیمت انواع کرکره برقی و مقایسه مزیت و معایب انواع تیغه و موتور کرکره برقی در صفحه اول این وب سایت قرار داده شده است.

قیمت کرکره برقی ، جک در ورودی و پارکینگی ، قیمت قفل ریموت دار

اگر نیاز داشته باشید با کلیات کرکره برقی و قیمت نصب آن آشنا شوید کافی است صفحه اول را مورد مطالعه قرار دهید.

ولی اگر نیاز داشته باشید با کاربردهای مختلف کرکره اتوماتیک آشنا شوید ، صفحه های مختلفی در وب سایت وجود دارد که می توانید با کلیک نمودن و ورود به صفحه مربوطه با جزییات آن نوع کرکره اتوماتیک خاص اشنا شوید.

همچنین علاوه بر کاربردهای مختلف کرکره های برقی ، معرفی تخصصی انواع تیغه و موتور کرکره در این سایت گنجانده شده است که اگر وقت داشته باشید می توانید ، بصورت تخصصی این بخش را نیز مطالعه نمایید.

سایت پارس در مانند بسیاری دیگر از سایت های فروش تجهیزات و سیستمهای حفاظتی یک سایت تک محصولی نیست و علاوه بر کرکره برقی به فروش محصولاتی مانند جک آرام بند و جک پارکینگی نیز می پردازد و می توانید قیمت این محصولات را نیز از این سایت بدست آورید.

قیمت کرکره برقی پارکینگ

یکی از معتبر ترین وب سایت های فروش کرکره برقی پارکینگ ، سایت پارس در می باشد.

قیمت کرکره برقی ، جک در ورودی و پارکینگی ، قیمت قفل ریموت دار

این سایت در صفحات مختلف به معرفی کرکره برقی و محاسبه قیمت کرکره برقی پرداخته است.

اگر ابعاد کرکره برقی مورد نیاز خود را دارید و قصد دارید به آسانی ، از طریق ویجت موجود در این سایت قیمت تقریبی خود را بدست آورید ، فقط کافی است به صفحه محاسبه قیمت کرکره برقی مراجعه نمایید.

ابعاد را برحسب سانتیمتر وارد نمایید ، نوع موتور و نوع نصب را انتخاب نمایید و در انتها قیمت نهایی را بدست آورید.

دیدبان نیز یک سایت تک محصولی نیست و محصولاتی از قبیل دوربین مدار بسته ، جک آرام بند ، جک برقی درب پارکینگ و... نیز در این وب سایت به فروش می رود.

کرکره برقی

 در اینجا قصد داریم اندکی تاریخچه و سطح ایمنی کرکره برقی را مورد بررسی قرار دهیم.

تاریخچه کرکره برقی

اگر بخواهیم تارخچه انواع حفاظ کرکره ای را مورد بررسی قرار دهیم ، سه دسته بندی کلی داریم:

  1. کرکره های سنتی
  2. کرکره برقی گالوانیزه
  3. کرکره برقی آلومینیوم

کرکره های سنتی دستی

کرکره های دستی یا همان کرکره های سنتی ، در واقع کرکره های معروف به ورق سینوسی و یا لونه زنبوری بودند که با نیروی دست و شفت و فنر بالا و پایین می شدند.

این کرکره ها جایگزین حفاظ های پروفیلی و آکاردئونی قبل از خودشان شده بودند. مزیت کرکره به حفاظ های پروفیلی قبل از خودش این بود که دیگر نیاز به فضای خاصی برای قرار دادن پروفیل ها نیود و به راحتی با بالا بردن کرکره ، درب فروشگاه باز می شد.

مزیت اصلی کرکره های دستی سنتی به حفاظهای پیش از خودش ، سرعت بالای باز و بسته نمودن مغازه و راحتی استفاده از آن بود.

ولی این راحتی استفاده از آن فقط در ابتدای نصب کرکره بود و پس از مدتی با ضعیف شدن فنر ها و فرسودگی کلی کرکره ، باز و بسته نمودن آن بسیار دشوار می شد تا انجا که  گاهی یک نفره نمی شد درب کرکره را باز نمود و نیاز بود چند نفر همزمان کرکره را بالا ببرند.

کرکره برقی فولادی گالوانیزه

همانگونه که گفته شده نیاز به نیروی زیاد جهت بالابردن کرکره های قدیمی ، باعث شد تا این محصول رفته رفته جای خود را به کرکره برقی دهد.

کرکره های برقی اولیه با استفاده از ورق خم خورده گالوانیزه و فولادی ساخته می شد. این ورق های تک جداره در کنار شفت و فنر کرکره های سنتی بهمراه یک عدد موتور سانترال ، درب را باز و بسته می نمودند.

خرابی تیغه کرکره های اولیه فولادی و گالوانیزه زیاد بود ، کاسه فنر ها بر روی تیغه ها رد بجای می گذاشت. تعمییرات موتور سانترال دشوار بود.

تمامی عوامل بالا باعث شد ، تا تولید کنندگان به دنبال تولید نوعی کرکره برقی باشند که قابل اعتماد باشد.

کرکره برقی آلومینیوم

با تولد کرکره برقی آلومینیوم ، مشکل خرابی زیاد تیغه کرکره های تک جداره مرتفع گردید.

قیمت کرکره برقی ، جک در ورودی و پارکینگی ، قیمت قفل ریموت دار

همچنین با اختراع موتور ساید و تیوبلار کرکره برقی ، کاسه و فنر حذف شد و نعمییرات موتور کرکره برقی بسیار آسان تر از قبل شد.

به این ترتیب کرکره برقی تبدیل شد به محصول مورد علاقه فروشگاه داران که علاوه بر امنیت کرکره و حفاظ های سنتی ، رفاه و راحتی استفاده را به ارمغان آورده بود.

قیمت مناسب و کاربرد های کرکره برقی

با توجه به تجربه موفق کرکره برقی آلومینیوم بعنوان یک حفاظ ایمن در مغازه ها و قیمت مناسب آن رفته رفته پای این محصول به کاربردهای دیگر نیز کشانده شد.

امروزه علاوه بر کرکره برقی مغازه  ، این کالا بعنوان کرکره برقی پارکینگ ، کرکره درب ضد سرقت و ... نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

 قیمت جک آرام بند درب

انواع جک درب نیز در پارس در ارائه می شوید.

قیمت کرکره برقی ، جک در ورودی و پارکینگی ، قیمت قفل ریموت دار

قیمت جک آرام بند و همچنین قیمت انواع جک درب پارکینگ در این سایت ارائه شده است و میتوانید علاوه بر مشاهده قیمت انواع جک ، بر روی آنها کلیک نمایید و مشخصات فنی و ... را نیز مورد بررسی قرار دهید.

از برندهای موجود آرام بند درب ورودی میتوان به NHN ، کینگ ، ریوبی و سیزا اشاره نمود.

از برندهای جک پارکینگی نیز می توانیم به سوزوکی ، سیماران ، پروتکو ، لایف ، فک و ویتو اشاره بنماییم.

قیمت قفل ریموت کنترلی

همچنین اگر قصد دارید به لحاظ امنیت و همچنین بالا بردن رفاه حال خود در محیط کار قفل ریموت دار نصب نمایید ، می توانید به این پایگاه اینترنتی مراجعه نمایید.

قفل های ریموت کنترلی ، معمولاً به منظور کنترل تردد ارباب رجوع و کارمندان بر روی درب اتاق مدیران در شرکت ها و موسسات نصب می شوند.

همچنین اگر شرکت شما به گونه ای است که ارباب رجوع زیادی دارید و منشی مدام باید از پشت میز خودش برخیرد و در را باز کند می توانداز این قفل های ریموت کنترلی بر روی در ورودی واحد اداری خود نصب نمایید.

از دیگر کاربردهای قفل ریموت دار می توانیم ، نصب آن بر روی در ورودی صرافی ها ، طلافروشی ها و موسسات مالی و اعتباری و بانکها اشاره نمود که به وسیله آن می توانند ، ورود و خروج را به آسانی کنترل نمایند.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر