روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

جدیدترین ارزیابی کیفی خودروهای سواری

گزارش ارزیابی کیفی خودروهای سواری تولیدی در فروردین ماه امسال منتشر شد.

به گزارش ایسنا، براساس ارزیابی صورت گرفته از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، در خودروهای سواری تولیدی در سطح قیمتی یک؛ نیو مزدا 3 وسوزوزکی گرند ویتارا هر دو چهار ستاره از پنج ستاره کیفی را به خود اختصاص داده‌اند.

در خودروهای سواری در سطح قیمتی دو؛ پژو 2008 پنج ستاره کیفی را کسب کرده و پس از آن کیا سراتو، هایما S7 اتوماتیک چهار ستاره، جک S5، جک S3 و تیگو 5 سه ستاره کیفی را کسب کرده‌اند . در همین سطح قیمتی NEW MVM X33s، دو ستاره از پنج ستاره کیفی را دریافت کرده است.

در گروه قیمتی سه خودروهای سواری؛ خودروی B30 چهار ستاره و آریزو 5 و mvm x22 سه ستاره کیفی را به خود اختصاص داده‌اند.

خودروهای سواری تندر 90 پلاس اتوماتیک، تندر 90 پلاس، پارس تندر، پژو 207 دنده‌ای و اتوماتیک چهار ستاره و دنا، دنا پلاس، تندر 90، رانا، پژو 206 صندوق‌دار و بدون صندوق، دانگ فنگ H30، کوییک و NEW MVM 315 توانسته‌اند در این ارزیابی سه ستاره از پنج ستاره کیفی را در سطح قیمتی چهارم کسب کنند.

در این گروه همچنین سورن، پژو پارس، سمند تبریز، پژو 405، ساینا، تیبا و تیبا 2 دو ستاره کیفی را به خود اختصاص داده‌اند.

در خودروهای سواری در سطح قیمتی پنجم؛ همه محصولات سایپا اعم از X1313، X132، X111 و X111 پارس خودرو همگی تنها دو ستاره از پنج ستاره کیفی را دریافت کرده‌اند.

در مدل ارزیابی کیفی خودروهای داخلی این محصولات بسته به کیفیت خود یک تا پنج ستاره دریافت می‌کنند. یک ستاره پایین‌ترین و پنج ستاره بالاترین سطح کیفی را نشان می‌دهد.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر