روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

روش تشخیص بلاک شدن در اینستاگرام

یکی از قابلیت‌های اینستاگرام، مسدود کردن افراد است. زمانی که کاربری در Instagram برای شما مزاحمت ایجاد کند، می‌توانید وی را بلاک یا مسدود کنید.

بلاک شدن در اینستاگرام

یکی از قابلیت‌های اینستاگرام، مسدود کردن افراد است. زمانی که کاربری در Instagram برای شما مزاحمت ایجاد کند، می‌توانید وی را بلاک یا مسدود کنید. اما سوال بسیاری از کاربران این است که از کجا بفهمیم کسی ما را بلاک کرده است؟ روش‌های مختلف برای تشخیص بلاک شدن وجود دارد. در این مقاله به چند روش ساده اشاره می‌کنیم.

بهترین روش تشخیص بلاک شدن در اینستاگرام این است که از طریق یک حساب کاربری دیگر که شخص موردنظر آن را نمی‌شناسد، پروفایل وی را جستجو کرده و باز کنید. اگر طرف مقابل حساب کاربری خویش را حذف نکرده باشد، پروفایل وی را پیدا خواهید کرد. ر صورت نمایش تعداد پست‌ها و خود پست‌ها، روشن است که شخص موردنظر شما را بلاک کرده است و برای دیدن پروفایل وی باید از حساب کاربری ناشناس و جدیدی استفاده کنید.

تشخیص بلاک شدن

اما در صورت نمایش جمله‌ای مثل پروفایل خصوصی یا This Account is Private، پروفایل کاربری از نوع خصوصی است و نمی‌توانید بدون فالو کردن، پست‌ها و استوری‌ها را مشاهده کنید.

بلاک شدن در اینستاگرام

بنابراین اگر از طریق حساب اصلی خویش به پروفایل موردنظر سر زده‌اید و پست‌ها را نمی‌بینید، به این معنی است که شخص موردنظر حساب خویش را شخصی کرده تا همگان نتوانند عکس و ویدیوها را مشاهده کنند. در این صورت می‌بایست وی را Follow کنید. اگر روی دکمه‌ی فالو تپ کردید و اتفاق خاصی نیافتاد، بلاک شده‌اید! و باید برای رفع بلاک اقدام کنید که روش‌های مختلفی دارد. برای اطلاعات بیشتر به مقاله‌ی روش‌های رفع بلاک کردن و مشاهده لیست افراد بلاک‌شده در اینستاگرام مراجعه فرمایید.

 

منبع: سایت آموزش اپ و نرم‌افزار

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر