روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

معاون فرماندار آستارا:

سازمان های مردم نهاد در غنای اوقات فراغت مشارکت کنند

آستارا-ایرنا- معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار آستارا گفت: سازمان های مردم نهاد در غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان با آموزش و پرورش مشارکت کنند و از مدارس روستایی نیز در این رابطه استفاده شود.

سازمان های مردم نهاد در غنای اوقات فراغت مشارکت کنند

به گزارش خبرنگار ایرنا سامان ساسانیان عصر سه شنبه در جلسه مشترک کارگروه تخصصی اجتماعی، فرهنگی و خانواده و ستاد ساماندهی امور جوانان در فرمانداری آستارا افزود: در فصل تابستان، مدارس بهترین فضا برای فعالیت های فرهنگی و ورزشی است و در غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان، به مناطق محروم توجه شود.

وی اظهار کرد: 10 سازمان مردم نهاد در آستارا فعال است و در حوزه های فرهنگی، گردشگری و پیشگیری از آسیب های اجتماعی از ظرفیت آنها استفاده می شود.

وی بیان کرد: نمایشگاه عفاف و حجاب در نوار ساحلی آستارا و اجرای نمایش خیابانی معضل اعتیاد در تابستان امسال در دستور کار قرار دارد و دستگاه های متولی همکاری کنند.

وی ادامه داد: هر برنامه ای برای توسعه این شهرستان پیوست فرهنگی و اجتماعی داشته باشد و مسئولان در برنامه ریزی های خود به این امر توجه کنند.

معاون فرماندار آستارا افزود: بنا به تاکید رئیس جمهوری و استاندار گیلان، استفاده از توان بانوان و نیروی جوان باید در دستور کار دستگاه های اجرایی قرار گیرد و امسال در آستارا عملی خواهد شد.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی آستارا هم گفت: فارغ التحصیلان دانشگاه در سامانه کارورزی نام نویسی کنند تا بر اساس رشته تحصیلی، توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای آنها دوره آموزش برگزار شود.

شهلا قاضی پور افزود: در سال گذشته با پرداخت 75 میلیارد ریال تسهیلات برای 263 نفر در آستارا به صورت مستقیم اشتغالزایی شد.

بهبود معاشکار رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای آستارا گفت: متقاضیان تا 31 خرداد ماه برای نام نویسی در کلاس های تابستانی فنی و حرفه ای فرصت دارند و یادگیری علوم فنی، از بسترهای اشتغال است.

شهرستان آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان قرار دارد و دارای 17 هزار دانش آموز و 150 مدرسه است.

7105 / 7124/2007

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر