روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

تقدیر شهردار تهران از حجت‌الاسلام رئیسی به دلیل پیوستن به کمپین سه‌شنبه‌های بدون خودرو

شهردار تهران از رئیس قوه‌قضائیه به دلیل پیوستن به کمپین سه‌شنبه‌های بدون خودرو تقدیر کرد.

تقدیر شهردار تهران از حجت‌الاسلام رئیسی به دلیل پیوستن به کمپین سه‌شنبه‌های بدون خودرو

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، پیروز حناچی در آئین بهره‌برداری پروژه ساماندهی میدانگاه شهدای هفتم تیر که با حضور سید علیرضا آوایی وزیر دادگستری و معاونین و مدیران شهرداری تهران برگزار شد، اظهار کرد: ابتدا یاد و خاطره شهدای به ویژه شهدای حادثه تروریستی هفتم تیر را گرامی می‌داریم.

وی ضمن خیرمقدم به خانواده معظم شهدای هفتم تیر، گفت: جمع‌آوری کارگاه ساختمانی در میدان هفت تیر پیش از این باید انجام می‌شد و در واقع فراهم کردن فضای امروز پیش از این باید انجام می‌شد، اما این اتفاق با کمی تاخیر انجام شده است.

شهردار تهران ادامه داد: در ارتباط با کارگاه‌های خصوصی نیز که در برخی از پیاده‌روها توسط شهروندان ایجاد می‌شود نیز، تذکراتی را به معاونین و شهرداران مناطق داده‌ام و تاکید کرده‌ام که باید این کارگاه‌ها جمع‌آوری شوند و حتی اگر نیاز باشد باید بخشنامه‌ها اصلاح شود.

حناچی همچنین از آماده‌سازی فضای تاریخی میدان امام خمینی خبر داد و گفت: به زودی این میدان تاریخی نیز به بهره‌برداری خواهد رسید.

شهردار تهران همچنین از اقدام اخیر حجت‌الاسلام رئیسی، رئیس قوه‌قضائیه گفت: امروز رئیس قوه‌قضائیه با استفاده از مترو به محل کار خود رفتند و در واقع حجت‌الاسلام رئیسی نیز با این اقدام به کمپین سه‌شنبه‌های بدون خودرو پیوستند.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر