روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

میدانگاه شهدای هفتم تیر افتتاح شد

میدانگاه شهدای هفتم تیر همزمان با هفته شهدای هفتم تیر با حضور پیروز حناچی شهردار تهران و وزیر دادگستری به بهر‌ه‌برداری رسید.

میدانگاه شهدای هفتم تیر افتتاح شد

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، عبدالرضا گلپایگانی در آئین بهره‌برداری میدانگاه شهدای هفت تیر که دقایقی پیش با حضور پیروز حناچی شهردار تهران، سید علیرضا آوینی وزیر دادگستری و جمعی از مدیران و معاونین شهرداری تهران و همچنین اعضای شورای شهر تهران برگزار شد، اظهار کرد: رویکرد شهرداری تهران این است که فضاهای شهری را در اختیار مردم قرار بدهد و در واقع بهره‌برداری از میدانگاه شهدای هفتم تیر در همین راستا است.

وی تصریح کرد: فضاهای میدان هفت تیر نقش محوری را برای حضور مردم در این محدوده دارند و در اطراف این میدانگاه شاهد فروش مانتو، فرش، بانک‌ها و فضاهای اداری هستیم.

معاون شهرسازی شهرداری تهران تصریح کرد: فضای میدانگاه هفت تیر به گونه‌ای است که مردم تهران، ری و شمیرانات را به هم متصل می‌کند و در واقع میدانگاه هفت تیر  محل آغاز مراسم اربعین به سمت حرم عبدالعظیم حسنی است.

گلپایگانی با اشاره به مشخصات پروژه ساماندهی میدانگاه شهدای هفتم تیر، گفت: میدان هفتم تیر اگرچه یکی از میدان‌های اصلی پایتخت به شمار می‌آید، اما تا سال‌ها به دلیل تمهیدات مرتبط با عملیات اجرایی خط شش مترو، چندان شباهتی به یک فضای معمول شهری نداشت.

وی ادامه داد: از عملیات عمرانی در این میدانگاه می‌توان، بتن‌ریزی به مقدار 690 متر مکعب، کف‌سازی و رگالژ 7هزار متر مربع، اجرای دیوار 600 متر مربع اشاره کرد و هزینه تقریبی این پروژه 3.5 میلیارد تومان شده است.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر