روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

سالاری: بنایی بر تغییر در سازمان در جا‌به‌جایی مدیران ندارم

مدیرعامل جدید سازمان تامین اجتماعی گفت: با توجه به این که در ۲ سال پایانی عمر دولت دوازدهم هستیم بنده بنایی بر تغییر در جایگاه مدیران و معاونین ندارم.

سالاری: بنایی بر تغییر در سازمان در جا‌به‌جایی مدیران ندارم

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، مصطفی سالاری در مراسم تودیع و معارفه خود به عنوان مدیرعامل جدید سازمان تامین اجتماعی، اظهار کرد: برنامه بنده در سازمان تامین اجتماعی استفاده از خرد جمعی و مشارکت شرکای تامین اجتماعی است  و تلاش خواهیم کرد از این ظرفیت به نحو مطلوب استفاده کنیم.

وی تصریح کرد: ان‌شاءالله با تلاش هیئت مدیره و هیئت امنای سازمان تامین اجتماعی و با محوریت آقای شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقدامات موثری را در سازمان تامین اجتماعی رقم خواهیم زد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی ادامه داد: با توجه به حساسیت تامین اجتماعی قطعا از رئیس جمهور و وزرا  نیز می‌خواهیم تا عنایات ویژه‌ای را به سازمان تامین اجتماعی داشته باشند.

سالاری در ارتباط با اصلاحات پارامتری گفت: برخی از این اصلاحات نیاز به مصوبه مجلس، برخی نیاز به مصوبه دولت و البته برخی از آنها نیز نیاز به مصوبه هیئت مدیره دارد که قطعا این موارد در دستور کار قرار خواهد داشت.

وی با اشاره به این که در دوره جدید توجه ویژه‌ای را به موضوع حسابرسی در سازمان تامین اجتماعی خواهیم داشت گفت: با توجه به شرایط اقتصادی امیدواریم دولت نیز جدیت بیشتری را در ارتباط با پرداخت بدهی‌ها به سازمان تامین اجتماعی داشته باشد، در این زمینه از دولت و رئیس جمهور مساعدت می‌خواهیم.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی  در پایان، تصریح کرد: با توجه به این که در دو سال پایانی دولت دوازدهم قرار داریم بنده تمایلی به جا به جایی در این سازمان ندارم و قطعاً هر کدام از مدیران و معاونین تمایل داشته باشند در پست خود باقی خواهند ماند مگر این که خود بخواهند استعفا دهند و یا این که محل خدمت خود را تغییر دهند.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر