روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

آتش‌سوزی گسترده انبار ضایعات در شیراز

مدیر عامل سازمان آتش نشانی گفت: حریق گسترده در یک انبار ضایعات در ابتدای شهرک صنعتی شیراز موجب اعزام 9 ایستگاه عملیاتی آتش نشانی به محل حادثه شد.

به گزارش «تابناک» به نقل از فارس از شیراز، محمد هادی قانع اظهار داشت: به دنبال تماس شهروندان رأس ساعت 12:13 دقیقه امروز با سامانه 125 آتش نشانی و اعلام آتش سوزی در انبار دپوی ضایعات چوب و فلز، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی شیراز زنگ ایستگاه‌های 9 ایستگاه عملیاتی را به صدا درآورد و آتش نشانان به همراه خودرو حامل دستگاه‌های تنفسی، تانکر آب‌رسان به ابتدای شهرک صنعتی شیراز اعزام شدند.

وی ادامه داد: با رسیدن آتش‌نشانان به محل حادثه مشاهده شد که در یک انبار روباز که مملو از ضایعات چوب و فلز بود، مقدار زیادی ضایعات چوب و الوار دچار آتش سوزی شده و شعله‌های آتش به سرعت در حال افزایش و به سرعت در حال سرایت به محیط اطراف انبار است.

قانع افزود: آتش نشانان با استفاده از چندین رشته لوله آبده آتش نشانی به صورت تدافعی وارد عمل شده و مانع از گسترش آتش به نقاط دیگر انبار شدند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز با اشاره به این که علت وقوع این آتش سوزی و خسارات وارده توسط کارشناسان مربوطه در دست بررسی است، خاطرنشان کرد: آتش نشانان پس از مهار شعله‌های آتش و اطمینان از خاموش شدن آن، در محل حادثه حضور داشته و عملیات لکه‌گیری و اطفای شعله‌های پنهان در زیر ضایعات باقی مانده را انجام خواهند داد.
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر