روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

انصراف سرپرست فدراسیون والیبال از حضور در شیکاگو در اعتراض به رفتار آمریکایی‌ها

سرپرست فدراسیون والیبال گفت: انصراف خود را با وجود در اختیار داشتن بلیت و روادید از حضور در شیکاگو اعلام کردم.

انصراف سرپرست فدراسیون والیبال از حضور در شیکاگو در اعتراض به رفتار آمریکایی‌ها

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، افشین داوری سرپرست فدراسیون والیبال در تشریح اتفاقاتی که برای تیم ملی ایران در فرودگاه شیکاگو رخ داد، اظهار داشت: قبل از سفر، مکاتبات جهت اخذ روادید با فدراسیون جهانی، IOC و فدراسیون آمریکا انجام شد. با توجه به هماهنگی‌های انجام گرفته و بر خلاف سال گذشته، تمامی اعضای تیم ملی روادید حضور در کشور آمریکا را دریافت کردند و از کاروان ایران انگشت نگاری صورت نگرفت.

او گفت: اعتراض ما به تاخیر تیم ملی در ورود به کشور آمریکا است زیرا کاروان‌های اعزامی ایران هر کدام بیش از 4 ساعت در فرودگاه معطل شدند. این موضوع در شرایطی اتفاق افتاد که ما پیش از این در نامه نگاری‌ها، نحوه میزبانی خود و تکریم از مهمانان ایران در هفته‌های گذشته را به مسئولین گوشزد کردیم. در نهایت این میزبانی باعث شد تا ما سریعاً نامه اعتراضی خود را به فدراسیون جهانی و فدراسیون والیبال آمریکا ارسال کنیم و روز یکشنبه بعد از ورود تیم ملی و استقبال دور از انتظار کشور میزبان، اعتراض رسمی ما به دست مسئولان رسید.

سرپرست فدراسیون والیبال اضافه کرد: در این نامه اعتراضی اعلام کردیم که نسبت به این موضوع واکنش نشان خواهیم داد. همان گونه که در نامه ارسالی روز یکشنبه به فدراسیون آمریکا و اشاره به نحوه استقبال، تردید خود را برای حضور در شیکاگو اعلام کردیم، متعاقبا امروز نیز در نامه‌ای جداگانه به دلیل آن که می‌بایست کرامت نظام جمهوری اسلامی ایران حفظ شود، صراحتاَ انصراف خود را با وجود در اختیار داشتن بلیت و روادید از حضور در شیکاگو اعلام کردم.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر