روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

نعمتی: پرسپولیسی‌ها در مورد من با مسئولان باشگاه پدیده صحبت کرده بودند/ کار کردن با گل‌محمدی افتخار بزرگی است

علی نعمتی، مدافع تیم فوتبال پدیده شهر خودرو گفت: کار کردن با یحیی گل‌محمدی افتخار بزرگی است و تلاش می‌کنم در فصل جدید عملکرد بهتری نسبت به سال گذشته داشته باشم.

نعمتی: پرسپولیسی‌ها در مورد من با مسئولان باشگاه پدیده صحبت کرده بودند/ کار کردن با گل‌محمدی افتخار بزرگی است

علی نعمتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد آخرین وضعیت تیم پدیده شهر خودرو گفت: خوشبختانه تیم ما شرایط خوبی دارد و از ابتدای تیر ماه تمرینات را شروع کردیم. بچه‌ها با انرژی و انگیزه زیادی تمرین می‌کنند و همه ما می‌دانیم که نسبت به سال گذشته کار سخت‌تری در پیش داریم، چون توقعات از پدیده بالاتر رفته است. ما جدا از لیگ برتر باید در لیگ قهرمانان آسیا هم برای صعود به مرحله گروهی بجنگیم و در جام حذفی هم دنبال قهرمان خواهیم بود. امیدوارم در هر سه جام نتایج خوبی بگیریم تا هواداران خوشحال شوند.

وی در مورد جدایی چند بازیکن پدیده و اینکه آیا سرخپوشان مشهدی نسبت به فصل گذشته قوی‌تر شده است یا خیر، عنوان کرد: چند بازیکن جدا شدند و تعدادی بازیکن جدید هم با صلاحدید کادر فنی به تیم اضافه شدند. ما تیم خوبی برای فصل جدید خواهیم داشت و تمام هدف‌مان این است که بهتر از فصل گذشته باشیم.

مدافع تیم فوتبال پدیده شهر خودرو در واکنش به مصاحبه اخیر برانکو که گفته است علی نعمتی در فهرست مورد نظرش برای حضور در پرسپولیس قرار داشت، تصریح کرد: مسئولان باشگاه پرسپولیس در این مورد با باشگاه پدیده صحبت کرده بودند. این در حالی است که من با پدیده قرارداد دارم و ماندن در این تیم بهترین تصمیمی بود که گرفتم. من بازیکن جوانی هستم که دوست دارم پیشرفت کنم، از طرفی کار کردن با گل‌محمدی برایم افتخار بزرگی است و امیدوارم امسال بهترین عملکرد را در تیمم داشته باشم.

 

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر