روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

ربیع‌خواه: کالدرون شناختی از تیم ندارد که لیست خروجی بدهد/ امسال هم در پرسپولیس هستم

محسن ربیع‌خواه، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کالدرون تازه در تمرینات تیم شرکت کرده و هنوز شناخت کاملی از تیم ندارد که بخواهد لیست خروجی بدهد.

ربیع‌خواه: کالدرون شناختی از تیم ندارد که لیست خروجی بدهد/ امسال هم در پرسپولیس هستم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، محسن ربیع‌خواه پس از حضور در باشگاه پرسپولیس و دیدار با مدیرعامل این باشگاه، گفت: صحبت‌های خوبی درباره تعامل با باشگاه با آقای عرب داشتم. 

وی در واکنش به صحبت‌هایی که درباره لیست خروجی پرسپولیس مطرح شده و شایعاتی که مبنی بر حضورش در این لیست به میان آمده است، خاطر نشان کرد: اصلاً این بحث‌ها مطرح نیست. من با آقای عرب صحبت‌های خوبی داشتم. کالدرون هم تازه در تمرینات تیم شرکت کرده است و هنوز شناخت کاملی از تیم ندارد که بخواهد لیست خروجی بدهد. این مسائل شایعاتی است که نمی‌دانم از کجا درز پیدا می‌کند و امیدوارم هرچه زودتر تمام شود.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس درباره کار با کالدرون تصریح کرد: تمرینات متفاوتی با آقای کالدرون داریم. او خیلی پرانرژی و با انگیزه است و به ما هم انگیزه می‌دهد. ان‌شاءالله که بتوانیم سال خوبی در کنار ایشان داشته باشیم.

ربیع‌خواه در پاسخ به این سؤال که طلبی از باشگاه پرسپولیس دارد، گفت: من مطالباتم را از باشگاه گرفته‌ام و طلبی هم ندارم. خدا را شکر قول‌هایی که به من داده‌اند، عملی شده است.

وی درباره قطعی شدن حضورش در پرسپولیس گفت: خدا را شکر که امسال هم در خدمت پرسپولیس هستم.

 

 

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر