روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

هدف‌گذاری سیامند رحمان در مسابقات وزنه‌برداری معلولان جهان

قوی‌ترین وزنه‌بردار معلول جهان هدف اصلی‌اش در مسابقات قهرمانی جهان در قزاقستان را اعلام کرد.

هدف‌گذاری سیامند رحمان در مسابقات وزنه‌برداری معلولان جهان

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی وزنه‌برداری معلولان ایران به منظور شرکت در مسابقات قهرمانی جهان بامداد سه‌شنبه راهی قزاقستان خواهد شد.

یکی از وزنه‌برداران اعزامی سیامند رحمان، قوی‌ترین ورزشکار معلول جهان است که در روز آخر مسابقات یعنی 19 جولای با حریفانش رقابت می‌کند.

سیامند که آخرین افتخارش کسب عنوان قهرمانی در مسابقات آسیا - اقیانوسیه است، سؤال مهمی در ذهن هوادارانش به وجود آورده، این سؤال که آیا در قزاقستان به رکورد جهان حمله می‌کند یا این کار را به بازی‌های پارالمپیک 2020 توکیو موکول خواهد کرد.

قوی‌ترین وزنه‌بردار معلول جهان می‌گوید: «شرکت در رقابت‌های قهرمانی جهان در قزاقستان برای من بسیار اهمیت دارد. این مسابقات پیش‌نیاز حضور در پارالمپیک است. می‌خواهم ابتدا از کسب سهمیه حضور در پارالمپیک مطمئن شوم و پس از آن به دنبال مدال خواهم بود».

سیدیوسف یوسفی در دسته 59 کیلوگرم، امیر جعفری در دسته 65 کیلوگرم، نادر مرادی در دسته 72 کیلوگرم، روح‌الله رستمی در دسته 80 کیلوگرم، سیدحامد صلحی‌پور در دسته 97 کیلوگرم، سامان رضی و علی‌اکبر قریب‌شی در دسته 107 کیلوگرم، منصور پورمیرزایی و سیامند رحمان در دسته 107+ کیلوگرم؛ 9 ورزشکاری هستند که همراه حسین توکلی (سرمربی)، علی محمودی (مربی) و محمد تابع (سرپرست تیم)، در این دوره از رقابت‌ها حضور دارند.

جلسه فنی این دوره از مسابقات، پنجشنبه 20 تیر و مراسم افتتاحیه 21 تیر ماه برگزار خواهند شد.

مسابقات قهرمانی جهان که فرصتی برای کسب سهمیه رقابت‌های پارالمپیک 2020 توکیو محسوب می‌شود، از شنبه 22 تیر ماه آغاز می شود و تا جمعه 28 تیر ماه  در شهر نورسلطان بر پا خواهد بود.

 

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر