روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

مرادمند: آنهایی که به تیم ملی دعوت شدند، لیاقتش را داشتند/ کار سخت من تازه شروع شده است

محمدحسین مرادمند، مدافع میانی تیم فوتبال پدیده شهر خودرو مدعی است ویلموتس بازیکنانی لایق را به اردوی تیم دعوت کرده است.

مرادمند: آنهایی که به تیم ملی دعوت شدند، لیاقتش را داشتند/ کار سخت من تازه شروع شده است

محمدحسین مرادمند در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد دعوتش به اردوی تیم ملی گفت: از سال‌های گذشته هدفم این بود که به تیم ملی دعوت شوم و خوشحالم که این اتفاق رخ داده است. البته می‌دانم که کار سخت من تازه شروع شده و مهم این است که بتوانم خودم را ثابت کنم و در اردوهای بعدی هم به تیم ملی دعوت شوم. بازیکنانی که به تیم ملی دعوت شدند، لیاقتش را داشته‌اند و این لیست نشان داد که ویلموتس دید وسیعی دارد و می‌خواهد تمامی بازیکنان را تحت نظر داشته باشد. من هم باید از این فرصت استفاده کنم و خودم را نشان دهم.

وی در ادامه با اشاره به آخرین وضعیت تیم پدیده شهر خودرو خاطر نشان کرد: شرایط تیم ما خوب است و هدف مشخصی هم داریم که رسیدن به قهرمانی در لیگ برتر است. این درست است که چند بازیکن‌مان جدا شده‌اند، ولی شاکله اصلی تیم حفظ شد و از طرفی چند بازیکن خوب هم به تیم اضافه شدند. امیدوارم در فصل جدید که باید در سه جام بجنگیم، نتایج خوبی بگیریم.

مدافع میانی تیم فوتبال پدیده شهر خودرو درباره آینده خود در این تیم نیز تصریح کرد: این بهترین تصمیم بود که در مشهد بمانم، چون اینجا را مثل خانه خودم می‌دانم و احساس غریبی نمی‌کنم. امیدوارم در فصل جدید بازی‌های خوبی برای تیمم به نمایش بگذارم.

 

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر