روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

فوتبال جهان؛ بارتومئو: اتلتیکومادرید هیچ مدرکی علیه ما ندارد و نمی‌تواند کاری انجام دهد

فوتبال جهان - رئیس باشگاه بارسلونا ادعای باشگاه اتلتیکومادرید در مورد غرامت فسخ قرارداد مهاجم فرانسوی پیشین روخی‌بلانکو را رد کرد.

فوتبال جهان؛ بارتومئو: اتلتیکومادرید هیچ مدرکی علیه ما ندارد و نمی‌تواند کاری انجام دهد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فرآیند انتقال آنتوان گریزمان از اتلتیکومادرید به بارسلونا با پرداخت شدن غرامت 120 میلیون یورویی فسخ قرارداد او با تیم مادرید به پایان رسید و او حالا بازیکن مدافع عنوان قهرمانی لالیگا است. با این حال هنوز حواشی این جابجایی به پایان نرسیده چون اتلتیکو مدعی است که بارسلونا باید 200 میلیون یورو بپردازد، چون زمانی که بارسلونا مذاکرات خود را با گریزمان آغاز کرده بود، غرامت فسخ قرارداد این بازیکن 26 فرانسوی 200 میلیون یورو بود. این باشگاه همچنین مدعی است مدارکی دارد که نشان می‌دهد یک پیش‌توافق میان گریزمان و بارسلونا در ماه مارس صورت گرفته است پس غرامت فسخ قرارداد باید متناسب با همان تاریخ پرداخت شود.

اکنون خوسپ ماریا بارتومئو رئیس باشگاه بارسلونا می‌گوید که با وجود تهدیدهای اتلتیکومادرید نگران چیزی نیست. او در این خصوص گفت: ما با اتلتیکویی‌ها صحبت کرده‌ایم و آنها هیچ مدرکی از هیچ چیزی ندارند. با این حال من درک می‌کنم که آنها بخواهند مانند ما از منافع‌شان دفاع کنند. ما با رئیس باشگاه‌شان، انریکه سرسو در تماس بوده‌ایم و باید ببینیم که اوضاع چطور پیش می‌رود اما من فکر نمی‌کنم که بتوانند کاری انجام دهند. ما با گریزمان در ماه مارس یا آوریل هیچ مذاکره‌ای نداشتیم و تنها زمانی با او درباره انتقالش حرف زدیم که خودش اعلام کرد می‌خواهد اتلتیکو را ترک کند و آن هم در ماه می بود. حتی در آن زمان هم ما مستقیماً با خود او حرف نزدیم. او آن زمان در اردوی تیم ملی فرانسه بود و ما با نمایندگانش صحبت کردیم.

با وجود اینکه غرامت فسخ قرارداد گریزمان از اولین روز ماه جولای به 120 میلیون یورو کاهش پیدا می‌کرد، بارسلونا تا روز دوازدهم جولای برای پرداخت این رقم صبر کرد چرا که با توجه به مخالفت اتلتیکومادرید با پرداخت اقساطی، قهرمان لالیگا می‌بایست این رقم را یکجا بپردازد و از این رو باید بودجه کافی تأمین می‌کرد.

بارتومئو در این باره هم گفت: ما در ابتدا از اتلیکومادرید خواستیم که گریزمان را برای یک فصل در ازای 35 میلیون یورو به ما قرض بدهد که این رقم را ما 6 ماه دیگر به آنها می‌پرداختیم. قرار بود که 85 میلیون مابقی را هم از فروش بازیکنان‌مان تأمین کنیم.

آندره گومز و دنیس سوارس دو بازیکنی بودند که بارسلونا از فروش آنها به ترتیب به اورتون و سلتاویگو بخشی از هزینه خرید گریزمان را تأمین کرد.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر