روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

سه مدرسه در مناطق سیلزده کشور توسط ایرانسل ساخته می‌شود

نشست مشترک مسولان ایرانسل و خیران مدرسه‌ساز به منظور ساخت سه مدرسه در مناطق سیلزده کشور برگزار شد.

سه مدرسه در مناطق سیلزده کشور توسط ایرانسل ساخته می‌شود

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، نشست مشترک مسئولان سازمان نوسازی مدارس، خیران مدرسه ساز و ایرانسل با هدف ساخت سه مدرسه در مناطق سیلزده برگزار شد.
                                                   
در این نشست تفاهم نامه احداث سه مدرسه و تعمیرات اساسی دو مدرسه دیگر در مناطق سیلزده به امضا رسید و ایرانسل متعهد به اجرای آن شد.

دکتر بیژن عباسی آرند، مدیرعامل ایرانسل در این نشست گفت: ایرانسل از طریق خدماتICT و اجرای پروژه‌های مسؤولیت‌های اجتماعی، سعی دارد بیش از پیش به مردم نزدیک شود؛ در همین راستا قبلاً پروژه «مدارس درخشان» را نیز در 15 مدرسه مناطق کمتر توسعه‌یافته سیستان و بلوچستان اجرا کرده‌ایم.

مدیرعامل ایرانسل ادامه داد: توسعه کشور نیازمند انسان‌های توسعه یافته است. ما همواره به آموزش توجه ویژه داریم و این موضوع، جایگاه ویژه‌ای در استراتژی مسؤولیت‌های اجتماعی شرکت ایرانسل دارد.»
عباسی با توجه به وسعت خسارت‌های وارد شده به مناطق مختلف و اشاره به تلاش‌های نیروهای ایرانسل برای خدمت رسانی به سیلزدگان از دقایق ابتدایی بارش‌های شدید ادامه داد: «ما هرگز هموطنان سیل‌زده را فراموش نکرده‌ایم و علاوه بر فعالیت‌های اولیه در راستای نگهداری شبکه که منجر به ثبت رکوردهای منحصر به فرد در پایداری شبکه شد، وظیفه خودمان دانستیم که در حوزه تجهیز، احداث و بازسازی زیرساخت‌های آموزشی مناطق سیل‌زده نیز قدم برداریم.

وی همچنین گفت: علاوه‌بر سه مدرسه‌ای که در این مناطق ساخته خواهد شد، در هر استان، 5 مدرسه را نیز  تجهیز و به مدارس طرح مدارس درخشان اضافه می‌کنیم تا این مدارس بتوانند از آموزش مجازی و راه دور بهره‌مند شوند.

همچنین در این نشست محمدرضا قربانی، مدیرکل دفتر مشارکت‌های مردمی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، حضور ایرانسل را به عنوان یک بنگاه اقتصادی بزرگ و تأثیرگذار، در امر توسعه فضاهای آموزشی، مغتنم و ارزشمند دانست و گفت: تمام سعی ما این است که با کمک مسؤولین استانی، این مدارس در سال تحصیلی جدید به بهره‌برداری برسند و دانش‌آموزان بتوانند از آنها استفاده کنند.
                                                          
 
                                                             

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر