روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

مدیر کل کمیته امداد استان تهران خبر داد؛

۱۵۰ پایگاه در استان آماده دریافت نذورات عید قربان/ انواع روش های پرداخت نذورات عید قربان اعلام شد

شیران گفت: بیش از ۱۵۰ پایگاه در استان برای دریافت نذورات عید قربان در استان تهران وجود دارد.

150 پایگاه در استان آماده دریافت نذورات عید قربان/ انواع روش های پرداخت نذورات عید قربان اعلام شد

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،  حمیدرضا شیران مدیر کل کمیته امداد استان تهران  با اشاره به اینکه کمیته امداد استان تهران آمادگی دریافت نذورات مردم در عید قربان را دارد، بیان کرد: 44 اداره کمیته امداد، 106 مرکز نیکوکاری و مصلی‌های نماز عید قربان نذورات مردم را دریافت می‌کنند.

وی به پایگاه‌های که در آن‌ها ذبح گوسفند انجام می‌شود اشاره کرد و افزود: در کلان شهر تهران 6 پایگاه و در 11 شهرستان استان تهران نیز ذبح گوسفند انجام می‌دهند که این ادارات از ساعت 8 صبح روز دوشنبه 21/05/98 همزمان با عید سعید قربان آماده خدمات‌رسانی به مردم هستند.

مدیر کل کمیته امداد استان تاکید کرد: هر فردی که یک راس گوسفند برای ذبح به پایگاه‌های انتخابی کمیته امداد اهدا کند، یک راس گوسفند دیگر با همکاری کمیته امداد و خیران (جمعا دو گوسفند) به نیت آن شخص قربانی و گوشت آن‌ها بین نیازمندان توزیع می‌شود.

شیران تاکید کرد: با توجه بانک اطلاعاتی نیازمندان، تلاش می‌کنیم کلیه نذروات اهدایی مردم به ویژه گوشت قربانی را در همان ساعات اولیه به دست نیازمندان واقعی برسانیم.

وی همچنین با اشاره به روش‌های غیرحضوری دریافت نذورات قربانی تصریح کرد: مردم نوع‌دوست استان تهران می‌توانند از طریق شماره تلفن 7355 (کد 14)، شماره کارت 6037997900002008 و کد دستوری #021*1*8877* برای شرکت در این طرح استفاده کنند.
شیران در پایان خاطرنشان کرد: شهروندان برای ذبح گوسفند خود می‌توانند در ادارات کمیته امداد استان تهران به آدرس‌های زیر مراجعه کنند:

1-اداره کل کمیته امداد استان تهران واقع در خیابان دماوند، بعد از ایستگاه آیت، حدفاصل ایستگاه داریوش و تهرانپارس، جنب بوستان مهرنامی پلاک 293،

2-اداره کمیته امداد منطقه 5 واقع در جنت آباد جنوبی، چهار راه سمرقند، بولوارلاله غربی، کوچه معنوی، بن بست اول

3- اداره کمیته امداد منطقه 6 و 7 در سه پایگاه شامل؛ خیابان بهشتی، ضلع جنوبی مصلی امام خمینی (ره)، درب جنوبی

4- چهارراه، ولی عصر، خیابان مظفر جنوبی، نرسیده به خیابان انقلاب

5- میدان سبلان، ضلع جنوبی میدان، مرکز خدمات شهرداری ناحیه 5،

6- اداره کمیته امداد منطقه 9 و 21 واقع در اتوبان آزادگان (شمال به جنوب) بعد از ورودی احمد آباد مستوفی، مرکز خرید دام شهرداری.

لازم به ذکر است ذبح گوسفند علاوه بر کلان شهر تهران در شهرستان‌های رودبار قصران، ری، قرچک، پاکدشت، ورامین، شهریار، دماوند، شهرقدس، رباط کریم و فیروزکوه نیز انجام می‌شود.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر