روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

فراخوان ثبت نام در جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد

تهران- ایرنا- دبیرخانه جشنواره تولید محتوای الکترونیکی اعلام کرد ثبت نام در نهمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد سال ‌تحصیلی ۹۹-۹۸ آغاز شد.

فراخوان ثبت نام در جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد

به گزارش روز شنبه آموزش و پرورش، دبیرخانه نهمین دوره جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد فعالیت خود را از تیر ماه امسال آغاز کرد.  دفتر انتشارات و فناوری آموزشی سازمان پژوهش و برنامه ریزی وزارت آموزش و پرورش با همکاری ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها این جشنواره را برگزار می‌کنند.

جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد در سه بخش دانش‌آموزی (دانش آموزان پایه ششم ابتدایی، دوره متوسطه اول و دوم، هنرجویان هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش)، معلمان و مربیان (آموزگاران و دبیران دوره ابتدایی، متوسطه اول و دوم، معلمان مدارس استثنایی، غیر دولتی و استعدادهای درخشان، هنرآموزان هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش، مدرسان دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیری شهید رجایی، کارکنان آموزشی شاغل در ادارات آموزش و پرورش، کادر اداری مدارس) و دانشجویان (شامل دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان، دانشجویان دانشگاه شهید رجایی) برگزار می‌شود.

تولید قطعات آموزشی با موضوعات درسی، پرورشی، انقلابی، دینی به ویژه معارف قرآنی و اسلامی، تربیت بدنی، سلامت و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی و تولید قطعات و نرم افزارهای سرگرمی و بازی‌های آموزشی با تأکید بر مفاهیم درسی از جمله محورها و موضوعات این دوره از جشنواره است.

این جشنواره بازه زمانی مرداد تا اسفندماه 1398 را در بر می‌گیرد و از 16 مرداد ثبت نام داوطلبان در سامانه جشنواره آغاز شده است.

همچون دوره‌های قبل، داوری آثار در دو سطح استانی و کشوری انجام می شود. علاقه مندان به شرکت در این جشنواره تا تاریخ  30 آبان ماه فرصت دارند  به سامانه جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد به نشانی https://ecf.roshd.ir/  مراجعه و ضمن مطالعه دستورالعمل، ضوابط و مقررات جشنواره، نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر