روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای توسعه ارتباطات دشت ورامین اختصاص یافت

تهران – ایرنا – وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اختصاص ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای توسعه ارتباطات دشت ورامین خبر داد.

400 میلیارد ریال اعتبار برای توسعه ارتباطات دشت ورامین اختصاص یافت

به گزارش ایرنا، محمدجوادآذری جهرمی روز شنبه در جریان بازدید شهرستان های جنوب شرق تهران در جمع خبرنگاران گفت: شهرستان های جنوب شرق استان تهران، از لحاظ جمعیتی، از تراکم بالایی برخوردارند و به دلیل گرانی و نرخ تورم، تعداد زیادی از افرادی که در تهران شاغل هستند، برای سکونت به شهرهای حاشیه تهران منتقل می شوند که این امر اهمیت خدمات رسانی به این مناطق را دو چندان می کند.
وی افزود: برخی از شهرستان ها مانند شهرهای دشت ورامین به دلیل قدمت از جمعیت بالایی برخوردار هستند و لازم است تا برنامه ویژه ای برای توسعه ارتباطات این مناطق ارائه شود.
وزیر ارتباطات گفت: سال گذشته 400 میلیارد ریال اعتبار برای توسعه ارتباطات در منطقه دشت ورامین اختصاص داده شد و همین امر موجب شد تا امسال تمامی مناطق شهری و روستایی به شبکه ملی ارتباطات متصل شوند.
آذری جهرمی افزود: بخش کوچکی از روستاهای دشت ورامین به شبکه ملی ارتباطات متصل نبودند که تا پایان سال مشکلات موجود مرتفع و روستاهای بالای 20 خانوار دشت ورامین به شبکه ملی ارتباطات متصل می شوند.
وی اظهار داشت: یکی از برنامه های این وزارتخانه، ارائه سرویس های نوین VDSL است که سرعت آن چهار برابر وضعیت موجود است که امروز اولین پورت آن به یکی از خانواده معظم شهدای قرچک واگذار شد.
وی تأکید کرد: برنامه مهم وزارت ارتباطات این است که تا پایان سال صدرصد روستاهای دشت ورامین بالای 20 خانوار به شبکه ملی ارتباطات متصل شوند 
وزیر ارتباطات با اشاره به آغاز اهدای اینترنت رایگان به زوج های جوان و خبرنگاران گفت: با بارگزاری سایت ارائه هدیه به آدرس ictgifts.ir زوج های جوان و خبرنگاران می توانند با مراجعه به این سایت و ثبت نام، از این هدیه برخوردار شوند.
وی گفت : تا امروز صبح 350 زوج و 5 هزار و 200 خبرنگار در این سایت ثبت نام کرده اند که ظرف 48 ساعت اطلاعات برررسی میشود و نتیجه با پیامک به آن ها اعلام می‌شود.
تهرام/7254//1348

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر