روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا؛

جوان گرایی در اولویت برنامه‌های پلیس امنیت اقتصادی در کشور

سردار مقیمی بیان اینکه نوآوری و تحول باید در اقدامات پلیس امنیت اقتصادی مشاهده شود، افزود: سعی در جوان گرایی کادر خود داریم.

جوان گرایی در اولویت برنامه‌های پلیس امنیت اقتصادی در کشور

جوان گرایی در اولویت برنامه‌های پلیس امنیت اقتصادی در کشوربه گزارش خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سردار محمدرضا مقیمی رئیس پلیس امنیت اقتصادی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: بحث ساماندهی فعالیت اقتصادی مرزنشینان را در دستور کار خود داریم تا در بحث قاچاق کالا به قاچاق کالای خرد نپردازیم.

او افزود: کاهش میزان توزیع کالای خارجی در بازار، کاهش تمایل شهروندان به نگهداری از دارایی‌های خود در منازل، افزایش دستگیری قاچاق کلان در حوزه کالا و ارز و غیره از جمله پرونده‌های مورد بررسی ما هستند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: موضوع استقرار ناجا در مبادی و سامانه‌های رسمی سازمان‌ها در حال انجام است و توفیقات عالی را در این خصوص به دست آوردیم.

سردار مقیمی با بیان اینکه از جهت ساختاری و سازمانی مشکلی نداریم، گفت: سعی کردیم نیرو‌های دارای خلاقیت، تعهد، تدین، درست کاری، پیرو ولایت فقیه و گوش به فرمان رهبری که از شاخصه‌های جذب نیرو در پلیس امنیت اقتصادی است را جذب کنیم.


بیشتر بخوانید: آغاز فعالیت پلیس ویژه اطفال و افراد زیر 18 سال در پایتخت


او با بیان اینکه نوآوری و تحول باید در اقدامات پلیس امنیت اقتصادی مشاهده شود، افزود: سعی در جوان گرایی کادر خود داریم و میانگین 20 سال خدمت را برای نیروهای خود انتخاب کردیم.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا گفت: سرهنگ سهراب بهرامی به عنوان جانشین رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا منصوب شده است.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر