تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
آکام آتا
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
آکام آتا

سان یوان کانسپت، عجیبت ترین خودروی فرانکفورت ۲۰۱۹

نمایشگاه خودروی فرانکفورت ۲۰۱۹ رسماً شروع به کار کرده و ما هم در همین ابتدا با کانسپت جدیدی با نام سان یوان مواجه شده‌ایم.

سان یوان کانسپت، عجیبت ترین خودروی فرانکفورت 2019

نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2019 رسماً شروع به کار کرده و ما هم در همین ابتدا با کانسپت جدیدی با نام سان یوان مواجه شده‌ایم.


هرگز چنین نامی را نشنیده بودید؟ خب طبیعی است چراکه ما هم همین وضعیت را داریم. این شرکت تایوانی در سال 1984 و با تشکیل اتحادی با یاماها تأسیس شده است. 11 سال پیش بود که این شرکت سرمایه‌گذاری 30 میلیون دلاری را در کارخانه‌ی تائویوان انجام داد.


همه‌ی آن چیزی که تا به اینجا می‌دانیم همان‌هایی بود که گفته شد اما زمانی که بیانیه‌ی رسمی سان یوان دیزاین (نام رسمی این برند) منتشر شد اطلاعات بیشتری درباره‌ی آن خدمت شما تقدیم خواهیم کرد.


اما کانسپت سان یوان ترکیبی عجیب از یک کراس اوور و کوپه‌ای دو درب است. در نگاه اول به نظر می‌رسد که طراحی این خودرو اصیل است اما منظور ما از واژه‌ی اصیل خوب و جذاب نیست؛ اما حتی این ظاهر عجیب و نه چندان دل‌چسب نیز نیم‌نگاهی به طراحی نیسان جوک قبلی، تویوتا C-HR و مرسدس بنز داشته است.


در کابین شاهد وجود دو صفحه‌نمایش برای پشت آمپرها و سیستم اطلاعات سرگرمی هستیم که تمام توجه را به خود جلب می‌کنند. البته بخش داخلی این خودرو ترکیب شوکه کننده‌ای از رنگ‌های قرمز، سفید، طلایی و کروم داشته و نورپردازی آبی‌رنگ با تریم های چوبی و فیبر کربن نیز بر عجیب‌وغریب بودن این خودرو افزوده‌اند. برای یافتن ویژگی‌های اصلی کابین همچون صفحه‌نمایش سوم بکار رفته برای کنترل سیستم تهویه نیز اندکی زمان لازم است.


ما نمی‌دانیم نیروبخش این کانسپت عجیب چیست اما ردلاین پیشرانه از 6 هزار آغاز می‌شود بنابراین حدس می‌زنیم این خودرو از پیشرانه‌ای درون‌سوز استفاده کند و یک گیربکس اتوماتیک هم داشته باشد.
با نگاه به تصاویر می‌توانید بیشتر با این موجود عجیب‌الخلقه آشنا شوید!


“هم‌زمان با آغاز نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2019، مجله‌ی پدال نیز با انتشار فوری و کامل اخبار این رویداد مهم خودرویی در خدمت شما عزیزان خواهد بود.”

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر