تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
آکام آتا
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
آکام آتا

خبرهای کوتاه چهارشنبه گلستان

گرگان - ایرنا - اجرای بیش از ۳۰ مجلس تعزیه و سوگ نمایش در استان، سرشماری زنبورستان‌های گلستان، خدمت رسانی اورژانس به ۴۸۵ عزادار حسینی در تاسوعا و عاشورا و نیم بها بودن سینماها بمناسبت روز ملی سینما از جمله خبرهای کوتاه امروز چهارشنبه گلستان است.

خبرهای کوتاه چهارشنبه گلستان

اورژانس گلستان در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی در استان 452 فقره ماموریت امدادرسانی در دستجات عزاداری، شهرها و جاده‌های گلستان انجام داد و در مجموع در این مدت 485 نفر از خدمات اورژانس بهره مند شدند.
**
کارشناس مسوول زنبور عسل جهاد کشاورزی گفت: زنبورستان‌های استان از ششم مهر به مدت دو هفته سرشمای می شوند و در این مدت زنبورداران برای جلوگیری از خطای آماری از جابجایی کلونی‌ها خودداری کنند.
**
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گنبدکاووس از آغاز توزیع 100 تن شکر و روغن ویژه طرح محرم بین هیات‌های مذهبی این شهرستان خبر داد.
**
فرماندار آق قلا گفت : همزمان با هفته دفاع مقدس، 50 واحد مسکونی سیل زدگان این شهرستان به بهره برداری می رسد.

**

21 شهریور ماه روز ملی سینما است اما به سبب تقارن این روز با ایام سوگواری شهات امام سجاد (ع) ، سینماهای گلستان همزمان با سراسر کشور روز جمعه بیست و دوم شهریورماه با بلیت نیم بها میزبان مخاطبان روز ملی سینما هستند.
**
استاندار گلستان گفت : در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز 19 هزار انبار در استان شناسنامه دار شدند.

**
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان گفت: همزمان با ایام سوگواری اباعبدالحسین (ع) بیش از ٣٠ مجلس تعزیه و سوگ نمایش در استان گلستان اجرا می شود.

اجرای تعزیه روز عاشورا به همت  گروه نینوا در روستای مرزبن و اجرای تعزیه در مقابل حسینیه بزرگ آزادشهر، مراسم تعزیه خوانی "حضرت ابوالفضل العباس" در گلزار شهدای مینودشت و اجرای تعزیه "روایت حرم" در کردکوی از جمله مجالس برپا شده تعزیه در گلستان است.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر