روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

در حاشیه بازدید از خانه نیما یوشیج مطرح شد؛

انتقاد حق‌شناس از برگزاری نمایشگاه کتاب در مصلی تهران/ وزارت صمت برای تکمیل شهر آفتاب کمک کند

عضو شورای شهر تهران خواستار کمک وزارت صمت برای تکمیل شهر آفتاب شد.

انتقاد حق‌شناس از برگزاری نمایشگاه کتاب در مصلی تهران/ وزارت صمت برای تکمیل شهر آفتاب کمک کند

کاظمی/انتقاد حق شناس از برگزاری  نمایشگاه کتاب در مصلای تهران/ وزارت صمت برای تکمیل شهر آفتاب کمک کندبه گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، محمد جواد حق شناس رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران در حاشیه بازدید از خانه نیما یوشیج و جلال آل احمد با اشاره به وضعیت کنونی نمایشگاه شهر آفتاب، در جمع خبرنگاران گفت: شهر آفتاب یکی از حوزه‌های مهم مرتبط با فرهنگ است که در بودجه امسال هم مبلغ قابل توجهی برای تکمیل آن اختصاص دادیم.

او با بیان اینکه 1300 میلیارد تومان برای خرید زیرساخت‌های مورد نیاز آن هزینه شده است، افزود: نمایشگاه کتاب در آخرین سال شورای چهارم در شهر آفتاب برگزار شد، اما بارش باران این نمایشگاه را مختل کرد.

عضو شورای شهر تهران گفت: در حال حاضر وزارت ارشاد تا کامل شدن زیرساخت‌های نمایشگاه، برای حضور در آنجا اعلام آمادگی نمی‌کند.

حق شناس تصریح کرد: علی‌رغم اینکه نهاد‌های ترافیکی و انتظامی موافق انتقال نمایشگاه کتاب به مصلی تهران نبودند، اما این کار انجام شد و در سطح منطقه 7 مشکلات ترافیکی ایجاد کرد.


بیشتر بخوانید: بررسی ظرفیت‌های شهر آفتاب برای تبدیل به منطقه آزاد تجاری در جلسه دولت


رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران با تأکید بر اینکه منطقه 7 فضای مناسبی برای برگزاری نمایشگاه نیست، گفت: سال گذشته مبلغ 60 تا 70 میلیارد تومان در حوزه‌های مختلف برای نمایشگاه شهر آفتاب هزینه شد و در حال حاضر هم با مشارکت بخش خصوصی قرار شده است که در نزدیکی نمایشگاه شهر آفتاب یک هتل 5 ستاره ساخته شود.

حق شناس در نهایت خواستار کمک وزارت صمت برای تأمین سرمایه مورد نیاز برای تکمیل نمایشگاه شهر آفتاب شد که هر چه سریع‌تر به بهره‌برداری برسد و در اختیار شهروندان قرار گیرد.

توضیحات عضو شورای شهر تهران درباره تکمیل نمایشگاه شهر آفتاب

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان